Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi azt mondja szexi...

Ha egy pasi azt mondja szexi vagyok, az mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés

Nemegyszer kaptam meg ezt a jelzőt...viszont számomra ez negatív jelentéssel bír. Nekem ez olyan jelző, hogy: jó vagy szexre, de tartósra, hosszabb távon már nem kellenél...

Tényleg jól érzem ennek a szónak a tartalmi jelentését?



2014. dec. 16. 23:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Rosszul értelmezed ezt a szót.
2014. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nekem is ezt írták..hát semmi komoly nem lett belőle még..
2014. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Eléggé
2014. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1, akkor mit jelent?
2014. dec. 16. 23:48
 5/23 anonim ***** válasza:

én is úgy érzem hogy szexre lennék jó neki..

lehet igazad van de ha zavar akkor ne kezdj ilyen pasival aki szexinek tart téged.

2014. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.A szexi kijelentés egyfajta elismerés is lehet arra,hogy esetleg csinos vagy,vagy felcsigázod a partnered a kisugárzásoddal. Nem kell mindig rosszra gondolni :)
2014. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy jelenleg milyen a viszonyotok?
2014. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen, gyönyörű külsőd van, ugyanakkor a fiú nem akar hozzád szorosabb érzelmeket kötni (már van párja, vagy túl jónak tart magához stb.) viszont a külsőd miatt vonzódik hozzád, tehát pár alkalomra biztos, kapcsolatra már kédéses. Persze ez arra vonatkozik akinek a szájából hallottad, ugyanugy becsaphat az is aki nem mondja és ugyanugy lehet komoly partner is aki ezt állítja.
2014. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szexy mint izgató, ez egy olyan kifejezést ami kicsit intimebb pl a csinosnál. Nem pont azt jelenti amire te gondolsz, bár ez jellemtől is függ. Én arra mondanám hogy sexy aki úgy igazán megmozgat bennem valamit, és valóban nagyon csinos!!
2014. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
#5-ös válaszon beszartam xD
2014. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!