Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezt tolakodásnak...

Szerintetek ezt tolakodásnak venné?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy társkeresőn, ahol megláttam egy fiút, aki tetszik (látásból ismerem, szerintem ő nem ismer engem). "Rámosolyogtam" az oldalon, ő pedig visszamosolygott, erre pár nap múlva írtam neki egy üzenetet. a baj az, hogy ez hetekkel ezelőtt volt, és azóta nem lépett be, nem is látta, amit írtam. Közben megtaláltam facebookon, van is pár közös ismerősünk, de nagyon távoliak, így rajtuk keresztül sajnos nincs sok esély megismerni, és nem tudom, hogy hova jár szórakozni pl. Egy barátom azt tanácsolta, írjak rá itt is, vagy legalább "bökjem meg" vagy mi, de én úgy érzem, hogy ez sok lenne. Szerintetek ezt tolakodásnak venné, és elriasztaná, hogy ismeretlenül rátörök, úgy, hogy már az oldalon is írtam neki, vagy egy próbát megérne? Nagyon megfogott benne valami.

20/L



2014. dec. 17. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ráírni ráírhatsz, de könyörgöm, ez a "bökés" dolog nagyon gyerekes.
2014. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En mar a kerdest olvasva es beszartam az ijedtsegtől.
2014. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 To7ka ***** válasza:
Természetesen miért ne érne megy egy próbát? Ne böködj senkit, írj neki, hogy "szia, egy társkeresőről nagyon ismerős voltál, és beugrott, hogy már találkoztunk (vagy fogalmam sincs honnan ismered, mind1). Lenne kedved beszélgetni?:)" Ha nem hát nem..:) De nem hiszem, hogy veszíthetnél bármit..
2014. dec. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #2, miért volt ijesztő a kérdés?
2014. dec. 17. 00:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Most volt, aki azt írta üzenetben, hogy ciki, ha ráírok facebookon, és közben belép a társkeresőre, és ott is látja, hogy írtam neki. Tényleg? :(
2014. dec. 17. 00:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem már ezzel a kérdéssel is elriasztottál.
2014. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 To7ka ***** válasza:
Hetekkel ezelőtt volt!!:D Nem használja már a társkeresőjét, dehogy ciki.. Vagy talált valakit akivel beszélget és mégse jött össze, vagy megijedt a társkeresőtől (pár levélváltás után én is sorra kiábrándultam mindből évekkel ezelőtt), nem hiszem, hogy fogja használni. Nyugi! A legrosszabb verzió az, hogy soha nem tudja meg, hogy tetszel neki, és beszélni akartál vele, nem az, ha visszautasít...
2014. dec. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem irj nekem ennyi:)
2014. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!