Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Attól, hogy valaki több nap...

Attól, hogy valaki több nap után keres még lehetek neki fontos?

Figyelt kérdés

Volt, hogy egy hétig nem beszéltünk és utána keresett... Mostanában csak pár nap után... Én legutoljára négy napja írtam neki, akkor jót beszélgettünk és éreztette is, hogy fontos vagyok neki, de azóta nem keresett... Így kételkedem, mert oké írásaiból átjön, hogy számítok neki, de viszont ha ilyen ritkán keres...


Az lenne a kérdésem, hogy ha ilyen ritkán keres akkor már nem is vagyok fontos neki?

Vagy vannak ilyenek akik megelégednek azzal, hogy csak ilyen ritkán beszélhetnek a másikkal?


Sokat dolgozik megértem... de nekem ez így kevés... Már azon gondolkozom, hogy megmondom neki, hogy hagyjuk egymást békén...


Nem párkapcsolatról beszélünk, hanem még csak az ismerkedésről. Értem én, hogy nem kell egymás nyakán lógni, de ez már nagyon a másik véglet, szerintem.


20/L


2014. dec. 18. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy valaki több nap után keres még lehetek neki fontos?"


Most erre a kérdésre mit mondjon az ember?

2014. dec. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, te félkegyelmű. Mi honnan tudjuk, hogy mennyire vagy fontos neki?
2014. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

" jót beszélgettünk és éreztette is, hogy fontos vagyok neki, de azóta nem keresett... Így kételkedem, mert oké írásaiból átjön, hogy számítok neki" ja persze.... ezt írásban könnyű éreztetni a másikkal, mindenki el tudja játszani ezt a szerepet.....aztán mégsem lesz semmi.


Szerintem ez eleve rosszul indul.


De tudod az a baj, hogy el fogod követni ugyanazt a hibát amit nagyon sok lány, hogy ha majd írod neki h legyen vége, akkor megint előadja a hűséges kedves aranyos szeretetre méltó pasit akinek mennyire fontos vagy, ezzel elérve azt, hogy a drága idődet feleslegesen elpocsékold végül a semmire.

2014. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki volt már hasonló helyzetben és tud segíteni akkor légyszi az írjon...

Azért köszönöm az első két válaszolónak. Ja és nem vagyok félkegyelmű... Csak feltettem egy kérdést. Köszi.

Így konkrétan nem fogom tőle megkérdezni, hogy fontos vagyok-e még neki. :) Amikor beszélünk úgy tűnik igen, csak nagyon idegesít, hogy ennyire ritkán keres.


3-as: Egyenlőre ott tartok, hogy azt se merem megírni, hogy hagyjuk az egészet...

2014. dec. 18. 08:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Aszongy Felkegyelmu. :DD Jogos. Kerdezd meg, mit akar ebbol kihozni, mi a terve, mert nem jo ez a rendszertelen pofavizit. Erd el, hogy az alvazadat is vizitelje minel elobb. ;)
2014. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Miért nem? :)
2014. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Onnan érezhető, hogy talán fontos lehetek neki, hogy nemrég mentem bulizni... barátnőimmel, de ne menjünk nagyon bele. Ő megtudta és írogatni kezdett, hogy meddig tart, hogy megyek haza, stb.stb. De jön az ellenpélda. :D Napokig nem keres. Mondjuk múltkor azt vettem észre, hogy amikor nem beszélgettünk olyan jót már másnap írt megint... utána jót beszélgettünk és tessék most napokig nem ír. :) Mintha úgy lenne vele, hogy oké akkor biztos vagyok és jöhet a láblógatás.
2014. dec. 18. 08:58
 8/12 A kérdező kommentje:
3-as: Azért mert félek, hogy beletörődne, mondjuk akkor ennyit is ért...
2014. dec. 18. 08:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Na látod :)

Legalább megtudod a választ, hogy hiú ábrándokat kergetsz vagy nem.


De mint mondtam is, lehet h megint bead egy maszlagot. A tettek a fontosak, ha akarod adj egy esélyt még neki azt ennyi-.

2014. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy kicsit húzódj vissza. nekem bevált.
2014. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!