Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy extreme sportolo könnyebbe...

Egy extreme sportolo könnyebben be tud csajozni mint egy nem sportolo? Ti lányok, nektek mi a véleményetek? Ti szivesebben járnátok egy extreme sportoloval?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 13:32
 1/4 anonim válasza:
Haat, nekem szemely szerint nem annyira jonnek be az extreme sportolok, inkabb a lusta es a sportos kozti atmenetek mivel en is olyan vagyok :D nyilvan ha beleszeretek, nem erdekel:D 16/l
2014. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit fordítsunk visszafelé az idő kerekén. Ha ezt megtettük,, láthatjuk, hogy a nőknek biztonság kell ahhoz, hogy a gyerekeket fel tudják nevelni. Ergo a nők biztonságra vágynak. Az extreme sport pedig nem a biztonság záloga.
2014. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miquel:

ezzel tisztaban vagyok hogy a lanyok biztonsagra vagynak. De azt se felejtsuk el hogy a kalandokat is szeretik :)

2014. dec. 18. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokaknak már a könyökén fog kijönni, de elmondom még egyszer. A férfi agyában 4x akkora helyet foglalnak el a fajfenntartási funkciók, mint a létfenntartáséi. Ezért bátrabbak ezért vakmerőbbek, ezért szeretik a durvább kihívásokat, az extrém sportokat. Mivel azonban a női agyban ez az arány pont fordítva van, hiszen nekik a létfenntartásra kell koncentrált energiákat felsorakoztatni, (hiszen a gyerekekről csak így tudnak gondoskodni), nekik taszító lehet az "oktalan hősködés".
2014. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!