Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az mit jelent ha egy lány...

Az mit jelent ha egy lány mindíg előre köszön, csak látásból ismer tegnap lérdezett valamit és nagyon kedveskedően kérdezte mit jelentenek ezek egy lánynál?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy illemtudó.
2014. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
harmadjára olvasom, de még mindig nem értem. Bejártál nyelvtanórákra rendesen?
2014. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én vagy hatodjára-hetedjére futottam át, még most sem fogtam fel az értelmét.
2014. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja értem. Fú, lizzadtam wazze, mire végigértelmeztem. Vesszőt vegyél a karácsonyi vásárban jó ember. Érdeklődik irántad, lhet, hogy ő lenne a személyes hóembered és berakatná magának a répát veled.
2014. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
majd gépről leírom értelmesebben telefonon nem a legjobb
2014. dec. 18. 14:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez még semmit nem jelent csak azt, hogy kedves. De miért vàrod meg mindig, hogy Ő köszönjön előre?
2014. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok. Mindig előrre köszönök az összes ismerősömnek, akiket csak látásból ismerek azoknak is. :) Mert szerintem ez az illedelmes, bár lehet, hogy egy páran ezt félreértelmezik. :D

Ami meg téged illett ha hozzád szólt a csaj lehet, h bejössz neki... csak kevés az infó. Ha gondolod esetleg írj :D

2014. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mert mindíg gyorsabb
2014. dec. 18. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy csak simán barátságos, lehet, hogy el akarja hitetni veled, hogy tetszel neki, és az is lehet, hogy valami más.
2014. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
dugni akar veled.
2014. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!