Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bevállaljam a szex kapcsolatot?

Bevállaljam a szex kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel nemrég ismerkedtem meg. Eljutottunk a csókig,ilyesmi,nagyon izgató volt! de nem történt más... azóta beszélgetünk és megbeszéltük,hogy egyikőnk se akar kapcsolatot... én is szabad vagyok,ő is.

ha olyan témáról beszélünk,nagyon kívánom. de nem tudom,hogy bele menjek-e szex kapcsolatba. mert ő simán benne lenne és engem is izgat. de eddig életemben csak egy pasival szexeltem. a 4 éves kapcsolatomban. vajon sikerülne elengednem magam?



2014. dec. 18. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, legalább lesz viszonyítási alapod. Egyébként hány éves vagy?
2014. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ember életében lehet olyan, hogy nem tud beletenni annyit egy kapcsolatba, amennyit ő akar. Viszont ugyanúgy vannak tesi vágyi és igényei. Ezt vagy le tudja küzdeni, vagy azt mondja, hogy keres egy rendes partnert, akit ismer, és nem egy vadidegennel fekszik össze.


26/F

2014. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne vállalnád be? Eleinte nyilván más, illetve idegen lesz, de ez minden új kapcsolat elején megvan. Teljesen normális.

A tapasztalatszerzés másoktól pedig nagy hasznodra fog válni elhiheted.

2014. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kottadelsol ***** válasza:
Ha ki sem próbálod, nem fogod tudni, hogy mit veszítettél. Ha kipróbálod, nem veszthetsz semmit.
2014. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hmm... :) bíztató és önbizalom növelő. igazatok lehet. 18
2014. dec. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!