Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen indokkal irjak rá egy...

Milyen indokkal irjak rá egy olyan lányra akit még nem nagyon ismerek és beszélni se nagyon beszéltem vele?

Figyelt kérdés
alapvetőe nem vagyok bátor ha lányokról van szó :/
2014. dec. 19. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
most lesz karácsony, egy boldog karácsonyt üzenet kezdetnek tökéletes
2014. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
épp velem is a helyzet barátom :D egy suliba járunk és ennyi
2014. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom Facebook-on akarsz neki írni...Nézd meg, mit rak ki az üzenőfalára, és azzal kapcsolatban írj valamit, de ne erőltettet.


Illetve ha mondjuk valakinek személyre szól, amit kitett(pl. a legjobb barátnőjének címez ez képet), abba se szólj inkább bele.


19/L

2014. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Hogy szimpatikus leszel-e neki, az kizárólag attól függ, hogy külsőre milyennek talál.
2014. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hűéyeség az amit az előző írt. Lány vagyok. Tudom. Inkább csak érdeklődj hogy van, mi a hobbija, hogy telk a szünet meg ilyenek. Hidd el, többet érsz el vele mintha az üzenőfala vesézésével foglalkoznál!
2014. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!