Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedek egy mások szerint...

Ismerkedek egy mások szerint nem túl szép lánnyal. Hogy állítsam le azokat akik beszólnak emiatt?

Figyelt kérdés

Tehát a szitu annyi hogy van egy lány akivel alakulnak a dolgok, én nagyon oda vagyok érte meg minden, de mások állandóan belekötnek hogy milyen ronda pedig én jóképű vagyok.

Én nem akarom hagyni semmiképp de nagy a korkülönbség is szerintem.

15/L 19/F


2014. dec. 19. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Le*rom, nekem tetszik b@s.z*tok meg!
2014. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem avval kell foglalkozni,hogy mások mit szólnak a lányhoz,hanem hogy neked bejöjjön..Te leszel vele nap mint nap...
2014. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik és jól el vagytok akkor a többinek semmi köze hozzá. A korkülönbség se gázos amúgy.
2014. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálam is ez volt, de mondtam nekik h ő az én szememben a leggyönyörűbb és többet nem mondták.
2014. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked lenne majd a jövőben a barátnőd, te akarsz vele lenni, nem másnak játszod a kerítőt, szóval nem hiszem bármi közük lenne hozzá. Élvezd ki vele a dolgokat, a többieket mert szard le. Ha nincs más amivel és akivel lefoglalhatnák magukat, attól még nem nekik kell meghozniuk azokat a döntéseket, amik csakis rád tartoznak.
2014. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!