Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben összeszedni egy csajt? Mik azok a szövegek, aminek egyből bedőlnek? Kitartónak kell lenni, ha nem akarok semmit akkor is max azt? Keresni kell?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Legegyszerűbben: nézz ki jól. Ha ez nincs meg, csinálhatsz te bármit egy lánynak sem fog kelleni. Ez tapasztalat, én nagyon ronda vagyok, ennek következtében még 28 évesen is szűz.
2014. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem, legyek szétkondizva, legyek metroszexuális...
2014. dec. 20. 11:51
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Megfordítom azt, amit az előző mondott: ha jól nézel ki, akkor meg szinte bármit mondhatsz!
2014. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ne legyél már tisztességtelen.
2014. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Betanult csajozós szöveggel csak kinevetteted magad. Nem létezik olyan, ami minden csajnál beválik. Jól kell tudni értelmezni a lány jelzéseit, reakcióit és aszerint reagálni rá.

Ha van egy átlagos kinézeted, onnantól csak magabiztosság és kisugárzás kérdése.

2014. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
2: Ha ez ilyen egyszerű lenne, de nem! Legyél magas min. 180 vagy magasabb és legyél jóképű, tehát még véletlenül se olyan tulajdonságot néznek, amin változtatni lehetne. Ha az emberrel elbánt a genetika, sosem lehet barátnője.
2014. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk ha elmesz egy barba es latsz egy szep holgyet, akkor oda mesz hozza es ezt mondod:

Szia szepseg, nem akarsz meghivni egy italra? Tudod a NASAnal dolgozok, nemreg erkeztem vissza az urbol es otthon hagytam a penztarcamat. De most nagyon meginnek valamit, meg gondolom meg te sem pialtal egy meno urhajossal..Pont a minap kellett megmentsem a tarsaimat akik kimentek az urhajobol, de elszakadt a kotel. Es en, a kiraly (itt mondasz egy alnevet), vettem egy nagy levegot es sisak nelkul kimereszkedtem es megmentettem a legenysegem eletet. Mert ugye nekem egy egesz legenysegem van. Na itt mar annyira be lesz nedvesedve a csaj, hogy ott helybe magadeva teheted :D

2014. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha bejössz a csajnak, teljesen mindegy, hogy milyen szöveggel mész oda hozzá. Ha nem, akkor mondhatsz akármit, úgysem fogsz kelleni neki. Hacsak nem vagy olyan magabiztos, mint a Torrente :D
2014. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sztem nem olyan nehéz ez... csak gondoltabb hátha vki tapasztaltabb. mindennap rá kell írni... mintha érdeklődnél közben leszarod...semmi személyeskedés...így nem kell pénz belefektetni van akinek ez is elég... meg a ne legyek tisztességtelen? miért? A CSAJOKNAK ÚGY IS AZ KELL, AKI BUNKÓ... Aki elhiteti velük h milyen szexi aztán egyszer megdugja és utána meg amiatt sír... nincs igény itt másra
2014. dec. 20. 12:00
 10/13 anonim ***** válasza:

nincs igény másra?

jajj kérdező, ne legyél már buta. gondolom át lettél vágva, vagy nem jött össze a csaj akit akartál...

nyugi, lesz még ilyen, mindenkivel megtörténik.

ha bunkó vagy akkor is, ha rendes akkor is.

2014. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!