Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Székesfehérvár, Budapest és...

Székesfehérvár, Budapest és környéki kb 18-25 éves korosztályba tartozó, magukra nőként tekintő nők. (? )

Figyelt kérdés

Mit szólnátok hozzá, ha csak úgy spontán elmennénk mondjuk forralt borozni, vagy beülnénk valahova csak úgy beszélgetni, ismerkedni. Szívesen elmennék biliárdozni vagy mondjuk bowlingozni. Vagy beülhetnénk egy moziba.

Szívesen ismerkednék olyan értékes nőkkel, akik izgalmasak és be mernek vállalni egy ilyen spontán "kalandot".

Van lehetőségem barátokkal menni, de most inkább nem. Fő a változatosság és szeretek kipróbálni új dolgokat, megismerni új embereket.

Nem rég Budapesten volt egy ilyen spontán "kirándulásom", és a véletlenek magukkal sodortak. Rengeteg élményben volt részem, és emlékekkel gazdagodtam. Olyan helyekre jutottam el, amit szerintem a pestiek zöme még csak nem is ismer, nem is beszélve arról, hogy felfedezné a kis rejtett berkeket.

Szeretem a spontán dolgokat. A last minit ötleteket. A légy ottokat. Egy ilyen kis kezdeményezésből bármi kisülhet. Szereztem így már barátot, legjobb barátot, utállak téged embert, nőt, és kalandot is.

Te ki mersz bújni a csigaházadból?


Megígérhetem úriember módjára fogok viselkedni.

*Kivéve ha te mást akarsz. :$

Ezt fontosnak tartom megemlíteni a gyakorikérdések kiéhezett férfitábora miatti rossz hírnévre való tekintettel...

Vidám napot!


22/egy értékes Ffi

Székesfehérvár környéke


2014. dec. 20. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jár a gyakorikerdesek.hu, ha törli ezt a kategóriát, mert az emberek nem értik meg, hogy ez nem ismerkedős oldal.


A te problémádra társkeresők is vannak. Hajrá.

2014. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már megint te, ez már sokadik ilyen kérdésed, és mai napig nem értetted mi a baj veled. Azt hiszed, jól tudsz manipulálni, de ezzel csak szimplán hülyének nézed az embert.


Gondolom az utóbbi idők legtöbb ilyen kérdése tőled van. Ezzel nem váltasz ki pozitív érzést vagy asszociációt, így csak simán hülyének nézed az itteni lányokat. Kulcsszavakat használsz, mert azt hiszed jól tudsz manipulálni. Ne gondold. Átlátszó és erőltetett, nagyon messze vagy a jó rábeszéléstől. De azért majd jelentkezz be más felhasználónévvel, és biggyessz ide pár "L19" meg 21/l" sort, az majd meggyőző lesz.

2014. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Teljesen jogos, amit írtál. Ment a zöld kéz.

#2 Fogalmam sincs miről beszélsz. Neked meg egy piros...

2014. dec. 20. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Arról, hogy ugyanezeket a helyeket már felsoroltad a közelmúltban, nem első kérdésed. Ettől nem leszel rafinált vagy romantikus, úgy emeled ki, mintha egy randevú eleve nem ilyen helyekről szólna. Direkt úgy fogalmazol, amivel azt hiszed hatással tudsz lenni, és ez sértően átlátszó, ez a baj.


"Te ki mersz bújni a csigaházadból?". Izzadtságszagú. Pontozd le ezt is, és tippelj mennyire számít.

2014. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, de tévedsz. Én ezt a kérdést most írtam ki legelőször. Egy unalmas pillanatomban, amikor tenni szeretnék magamért, hogy ez a pillanat is számítson.

Figyelj. Én ÉN vagyok, és tudom amit tudok. És ne haragudj, ha nem állok le veled vitatkozni. Úgy sem tudnálak meggyőzni az igazamról, és tudod mit egy anonym embert nem is igazán akarok. Egyszerűen átlépek feletted és ennyi. További szép életet.

(A te hozzászólásaidra többet nem válaszolok...)

2014. dec. 20. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!