Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jóképű sportos domináns...

Jóképű sportos domináns férfiak van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
előny ha önmagára igényes és anyagias,egyedülálló,28-34 év körülit keresek,hosszú távra vagy meglátjuk...ne legyen túl kigyúrva..se. privátba írjatok.
2014. dec. 20. 20:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ezt nem hiszem el már! Neked mi bajod van?

Miért egy nőnek nem lehetnek már ilyen igényei??

2014. dec. 20. 20:59
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

Kar :S mind1

...de nem ertem, h mi a bajotok vele, legalabb oszinten leirja, h milyen tarsat keres...most az faj nektek,h ebbe a korbe nem esik bele a napi 50 melydepresszios kerdezo az oldalrol, akik itt sirnak, h szuzen fognak meghalni, mert huszonX evesen nincs meg baratnojuk?!

2014. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez vicc! Csak az a durva hogy ezt a nők komolyan is gondolják! Én is keresek egy csinos de nőiesen csinos nem plázacica, de ugyanakkor okos értelmes intelligens hölgyet titkos kapcsira aki akár még anyagilag is támogatna. De ne legyen életunt és búvalbélelt szeresse a sexet de ne legyen rib.nc se. Én is várom a privátokat!
2014. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12-es láthatóan, kamu... csak te képtelen vagy észrevenni.
2014. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Itt azok is irnak,darling, akiknek valamiert obiektiv ,vagy nem, okok miatt nem ugy alakult az eletuk ahogyan remeltek,es lehet nincs senki a kozelukben akinek ezt esetleg elmondjak.Mindez meg nem ok arra hogy lemeszeld oket. Te amugy olyan nagymeno sikeres vagy ? 27F
2014. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kösz, hogy rám vetíted (sportos, domináns, blabla), egyébként nagyon tud ám dörzsölni az összegöngyölt húszezres, nem gond...?
2014. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

nem vok r*banc..


kaptam egy szép levelet..lol

2014. dec. 20. 21:35
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te ugyanannyi levelet kaptál mint a 13-as. Mind a ketten csórók vagytok csak ő legalább bevállalja és nem ábrándozik feleslegesen! Jobb ha összejöttök!
2014. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

:D:D:D Elég sokat..


De mindegy van egy helyes pasim csak kíváncsi voltam..:Pkkkkkkk

2014. dec. 20. 21:42
 20/21 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik mekkora kamu:DD
2014. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!