Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, aki tetszik nekem?

Van egy fiú, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiú akivel szimpatizálunk egymással. van neki barátnője.DE! Ez a nő,egy műnő,sok dolog mű rajta,és semmihez nem ért a divaton kívül..A fiú egyszerű mint a faék..én is. :) egyre több a témánk.Főleg h ő szereti a hasát,a jelenlegi asszony meg a zacskós levest :D viszem neki (és még néhány kollégának) mindig a házi sütiket,amitől már ott tartunk,hogy egyre többet beszél nekem arról,hogy de jó lenne,ha a kedvenceit sütném... ha teheti mindig mellettem van a munkahelyen,mosolyog,beszélgetünk. Valamiért úgy érzem,hogy mélyül a kapcsolat... Természetesen én nem állok közéjük,eszembe se jutna,hiába,hogy nekem is tetszik a srác,de mi van,ha a "hasán keresztül" elcsábul???!! Van rá esély,hogy lecseréli a műnőt egy normálisra? Amúgy mitől lehet,hogy egy tök egyszerű,hétköznapi srác egy cicababát választ maga mellé,aki még egy teát sem tud neki főzni? Valahogy ezt sose tudtam megérteni...
2014. dec. 20. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van esze, akkor lecseréli. :D Reméljük, hogy tanult az esetből, és legközelebb okosabb lesz.
2014. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos jó ránézni az ágyban amikor nincs rajta ruha és álmában is tud mélytorkozni.

Talán elcsábul, talán nem. Az is lehet, hogy csak kihasznál.Te sütsz nekik finom sütiket, otthon meg várja a fullos macája, minden férfi erre vágyik, két feleségre akik közül az egyik kiszolgálja, a másikat pedig jó dugni.

Már csak egy harmadik kellene aki takarít és egy negyedik aki neveli a gyerekeit és meg is van a férfi álom.

2014. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Természetesen van esély, elég nagy ezek alapján :) és , hogy miért van .. mert a férfiak néha nagyon hülyék tudnak lenni .... és ha esetleg normális az ember, akkor csak egy rossz korszakában lehet ami jelen esetben elhúzódott ...szerény véleményem szerint igen hamar összejöhetnek önök :) (legalábbis én drukkolok!!)
2014. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sok a kérdőjel a kapcsolatukban... pl. ha ilyen a nő,akkor ő miért lohol utána mint egy pincsi? a nő úgy beszél róla,ahogy nem szégyell,és a jelenlétében a sráchoz nem szólhat senki mert akkor lemészárolja a nézésével... valamiért kell neki a nő,de mégis húz hozzám is.. most vagy örlődik,vagy nem tudom,de nem értem mit eszik a csajon...
2014. dec. 20. 20:56
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló. igazán köszönöm a drukkolást :) tetszik nekem a srác,de megvárom,h szabad lesz e... ha nem akkor így jártam,és szagolja amit szakított ;)

A sütiket nem azért hordom,hogy rászoktassak bárkit is.Én a magam 28 évével,elég házias vagyok,és rendszeresen sütök sütiket,viszem magammal a munkahelyen,és nem bírom megállni,hogy ne kínáljak körbe kedves kollégákat... így kap ő is :)

2014. dec. 20. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
mennyit fizetnek nálatok hogy el tud tartani egy cicababát? lehet nem is az a sztereotíp cicababa csak mittudomén láttad egyszer klasszul kiöltözve és túlkombináltad
2014. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem fizetnek annyit... a srác megmondta neki,h a mű dolgai felfrissítésére magának kell megkeresni a pénzt,mert ő nem tudja finanszírozni... Napi szinten kapcsolatban vagyok mindkettővel,így sajnos ismerem minden mozzanatát a csajnak.....
2014. dec. 20. 21:54
 8/11 A kérdező kommentje:
múltkor nekem volt kellemetlen,hogy beszélgetek a többiekkel arról,hogy mit főztem,majd jött a csaj,és elmesélte,h milyen finom rakott tésztát csinált,zacskósat... a csávója meg nem tudott mit szólni,csak nézett rám bágyadtan...
2014. dec. 20. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki amíg szakítanak ne piszkíts bele. Ha majd vége nagy előnyből indulsz
2014. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jaj,dehogy is piszkítok bele.. szerencsére belém szorult egy kis tisztesség,így kívülről nézem az eseményeket :))
2014. dec. 20. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!