Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hívjam fel a figyelmét...

Hogyan hívjam fel a figyelmét arra, hogy én is létezek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy van egy fiú, akit látásból ismerek, vagyis tudom a nevét is, de ő az enyémet nem. Holnap megyek korizni és valószínűleg jön ő is, de nem velem. Szeretném, hogy feltűnjek neki, vagyis hogy észre vegyen, hogy én is létezek. Nem szeretném produkálni magamat, nem az én műfajom. Nagyon tetszik, csak még valószínűleg nem tud a létezésemről. Légyszíves segítsetek, utálkozók, kíméljetek.

2014. dec. 20. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
korizz meztelenül az má csak feltűnik neki
2014. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
valószínűleg sokkal egyszerűbb lenne vele összefutni valahol, ahol nem másokkal van elfoglalva és észrevehet? Ne mtudom mit tervezel, de a korizásnál nem szokás jobbra-balra nézelődni.
2014. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát, köszi, hogy válaszoltál, de nem ilyesmire gondoltam:D
2014. dec. 20. 22:01
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

A terv:Vagy oda mész hozzá valamilyen gyors ürüggyel és beszélgettek vagy,

B terv:Kérd meg az egyik barátnődet,hogy mikor a közelben jár kiabálja a neved,bár sokat nem segít,de hátha tudatosul benne :D

2014. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 To7ka ***** válasza:

Ügyetlenkedhetsz mellette, de ez már lehet produkálás.

Akkor simán csusszanj mellé, köszönj, mutatkozz be, és lépj le :P Mosolyogj rá ha elkorizol mellette, csusszanj mellé a falhoz és ott villants egy huncut mosolyt, menj ki vele forralt (bor/tea)-ni, és dicsérd meg, hogy jól korizik... Apróságokat megjegyezhetsz, tovább állhatsz, és majd folytatja ő:)

2014. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

* az előző az #1-esnek ment

#2, #3: Köszi a segítséget!

2014. dec. 20. 22:02
 7/16 A kérdező kommentje:
#5, neked is köszi, csak olyan gyorsan írtok, hogy nem tudok időben írni
2014. dec. 20. 22:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Valahogy intézd úgy a dolgokat, hogy legyen valami dolog, amiért kommunikálni szeretnél vele és a többi megy magától.
2014. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
vedd fel fészbukon mostanában az a menő.. -.-
2014. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy tanítson meg korizni.

Ha nem mersz közeledni, akkor kérd meg a barátnődet, hogy lökjön oda "viccből" a fiúhoz.

2014. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!