Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindig az alacsonyabb...

Miért mindig az alacsonyabb lányok kapják a figyelmet?

Figyelt kérdés
171 centi vagyok, szerintem ez teljesen átlagos bár igaz hogy legtöbbször magassarkúban vagyok, sokkal csinosabbnak és magabiztosabbnak érzem magam tőle. Az egyik barátnőm kb 157 centi és akárhányszor bulizni megyünk a magasabb pasik csak őt találják meg én meg mintha láthatatlan lennék a magas srácok számára :D Fiúk: van valami ami vonz az alacsony lányokban titeket, vagy csak én fogom ki az alacsonyabbakat?

2014. nov. 30. 03:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
mert cukik
2014. nov. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
A magassarkú annyira nem jön be,hogy az már nem lenne rajta azon a listán,amiket nagyon utálok egy nőben, külön lapon lenne fél méteres betűkkel.
2014. nov. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk legtöbbször úgy viszonyulnak a magas lányokhoz mint a lányok az alacsony fiúkhoz.
2014. nov. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most lehet le leszek szólva, nekem ez hozzátartozik a személyiségemhez szeretem a magassarkúkat, a csinos ruhákat, a hosszú hajat és egyéb nőies dolgokat. Rengetek fiús lányt ismerek akikkel nincsen semmi gond, de magamon nem tudom elképzelni az összekötött haj melegítő kombinációt :)
2014. nov. 30. 03:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy zsiráf :D Csak azt nem értem, hogy a 190 cm körüli fiúknak miért számít túl magasnak az, aki 170 ?
2014. nov. 30. 03:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled kerdezo. :-) En a magasabb lanyokat kedvelem alapjaban veve, mert 190 korul vagyok. Cukik az alacsony lanyok is, de ha tetszik ket lany, inkabb a magasabbat valasztanam. Valamiert nagyon vonzodom a magas lanyokhoz is.
2014. nov. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerinted, érdekelne a magasságod, ha bejön az arcod a személyiséged nem vagy kórosan elhízott és sovány illetve megegyeznek a szexuális parafilíáink? Nem.. :D
2014. nov. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy a magas lányok tetszenek, eddig minden barátnőm 170 feletti volt.
2014. nov. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj kérdező! :)

Gondolom még fiatalka lehetsz.Majd ahogy idősödsz,úgy fognak a fiúk is észrevenni.Tapasztalat.30 éves vagyokD és 178cm.Kb 20 éves koromig én is azt éreztem,amit most Te.Kezdtek észrevenni a fiúk.Ők is elkezdtek komolyodni és már nem csak “babázni“ akartak.Ezt értsd úgy,hogy amíg éretlenek voltak,ők is lecukizták az alacsonyabb nőket.

Én is szívesen viselek magassarkút,ízlésesen.

A súlyodat nem írtad,pedig arra kiváncsi lennék.Én 68-70 kg.

2014. nov. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amiért neked csak a magas srácok kellenek.
2014. nov. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!