Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már is észrevette, hogy a...

Már is észrevette, hogy a külsőre átlagos lányok sokkal "felszínesebbek", mint a nagyon szépek?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy nincs kivétel... Nyilván sok van. Mindenesetre azt vettem észre, hogy a nagyon szép, vonzó lányokat valahogy nem annyira érdekli a külső. Náluk sokkal fontosabb az ember személyisége, társadalmi státusza, stílusa, stb. Talán azért, mert ők nagyon jól tudják magukról, hogy mennyire vonzóak, és nincs szükségük arra, hogy "bizonyítsanak" a társadalomnak, hogy milyen "jó pasit" tudtak összeszedni?
2014. dec. 20. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez irónia akart lenni?
2014. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom én nem értek ezzel egyet. Az én tapasztalataim pont azok hogy a szép (vagy legalábbis sminkelt kihívó) lányoknak presztízs kérdés a pasi külleme. A társadalmi státusszal mélyen egyetértek jó nőt nem látsz nyomi pasi mellett... Szóval nem értek egyet de ettől szép a világ :)
2014. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A ronda lányok is csúcs pasit akarnak és a szép lányok is csúcs pasit akarnak. Mi meg egyszerűen sehol sem jövünk a képbe. Deal with it.
2014. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert igen, a szép lányok hamarabb kapnak meg egy jobb pasit,viszont ebből nagy csalódások is lehetnek és egy idő után már a szép lányok lentebb adnak az elvárásaikból.
2014. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy melyik korosztályról beszélünk.
2014. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilván te külsőre átlagos lehetsz a saját meghatározásod szerint, mert borzalmasan felszínes vagy, ha ennyire a külsejük alapján ítéled meg az embereket.
2014. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6: tudom, sértésnek szántad, de igen, külsőre átlagos vagyok, bár ennek nincs köze a "meghatározásomhoz".

Nem ítéltem meg senkit; ez egy megfigyelés, amely a tapasztalaton alapul. Ha ezért felszínes vagyok, akkor ez van... Gratulálok.

2014. dec. 20. 23:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértésnek szántam, csak egy megállapítás: aki a külsőségek, vagy egy-két apróság alapján ítéli meg az embereket ismeretlenül (ld. "a szőkék buták", "a kövérek vidámak", "a szemüvegesek stréberek", "akik horrort néznek szadisták" stb.), az bizony felszínes.

Kösz a gratulációt! :)

Amúgy nem, 36 éves vagyok, de ezidáig ilyet, mint a te meghatározásod, még soha nem tapasztaltam az általam ismert embereken úgy, hogy így tudjam őket rangsorolni.

2014. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, velem eddig mindig csak átlagos lányok akartak összejönni, a szépek meg nem. Átlagos pasi vagyok.
2014. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!