Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sztoriról? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap voltam bevásárolni, és egy szórólapot osztogató csajszival elkezdtem szemezni, mosolyogtunk egymásra, és a többi, tudjátok, ahogy szokott ez lenni. Később adott egy szórólapot, és mikor kiértem az üzletből akkor vettem észre hogy ráírta a nevét. Kerestem FB-n mindenhol, megnéztem minden lehetséges embert, akinek ismerőse lehet, minden oldalt amit lájkolhatott, stb.. Szerintetek mit kéne tennem?
2014. dec. 20. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
De most megtaláltad vagy nem?
2014. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás öreg. :D Na jó nem nevetlek ki. :DDDDDDD
2014. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a telefonszámát nem írta rá? Mert a szövegből úgy értelmezem hogy nincs rajta facen.

Ha annyira szeretnéd, menj mégegyszer arra, hátha megint ott lesz.

2014. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Visszamennyé
2014. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak a nevét írta rá.. de megvan az esélye hogy csak szórakozik is ráírt egy random nevet.. :D női logika.. :D
2014. dec. 20. 23:27
 6/9 A kérdező kommentje:
nem találtam meg.. egyetlen egy dolog: találtam egy ugyan olyan vezetéknevű lányt, nagyon hasonlít rá, de nem ő. elképzelhető hogy a testvére. de ezzel megint nem tudok egyről a kettőre jutni, mivel nagyon le van titkosítva, és ismerősömnek kéne lennie hogy lássam az ismerőseit. nincs semelyik ismerősömnek közös ismerőse vele, tehát így sem lehet megközelíteni. bejelöltem de nem jelöl vissza.
2014. dec. 20. 23:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha, azt akarod, hogy kivihogjon a csaj is nem csak mi, akkor menj vissza. :D

Bár szerintem így is röhög nem kell ott lenned.

2014. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ha visszamegyek sem biztos hogy ott lesz :(
2014. dec. 20. 23:30
 9/9 A kérdező kommentje:
tuti rajta van fb-n, diákmunkán volt gondolom, és ki tudna elképzelni egy szép középsulis lányt fb nélkül? :D
2014. dec. 20. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!