Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény erről a sztoriról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pi feri kérdése:

Vélemény erről a sztoriról?

Figyelt kérdés

Van 1 Nő, akit már kb. 2 éve észrevettem, hogy néz, ha elmegyünk egymás mellett, mindketten visszafordulunk. Ő az iskolánk mellet dolgozik. A baj az, hogy 10 évvel idősebb nálam, és vőlegénye van (ezt még anno az iwiw-ről tudtam meg). Az érdekes a dologban, hogy mikor először megláttam is úgy éreztem, már régóta ismerem őt, és azóta is ez az érzésem. Kérdeztem anyámékat is, hogy nem-e a nagybátyám barátnője volt valaha. De nem.

Lényeg a lényegben: Beszéljek vele?


2011. nov. 21. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

két év alatt még nem is beszéltetek? :O mégis mire vársz?

BESZÉLJ VELE! :D

2011. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz
2011. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RohanjElemér ***** válasza:
lófüttyre
2011. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 WhiteLabel ***** válasza:
tulajdonképpen nem érdekel.
2011. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 atilis ***** válasza:
Védőnőd volt bölcsiben, lehet, onnan ismerős. Hipnózisban kijön az ilyesmi, szedj Vicodin-t, arra meg igyál meg egy üveg vodkát.
2011. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

aha, ki ne hagyd már... csak aztán ne verjen össze a vőlegénye

vagy lehet valami durva dráma alakul ki belőle, hogy kiderül hogy ő a biológiai anyád, és örökbe adott és senki nem tudhat róla mert el kellett menekülnie az országból, mondjuk látott egy bűncselekményt és kivitték az országból hogy ne essen baja és most visszajött, de meg kellett ígérnie hogy nem szól neked mert csak így védhet meg.

Aztán a te szüleid se tudnak erről, mert pont akkor szült ő is, és azt mondta neki az orvos , hogy huh ez fura ikreid lettek, közben úgy volt eredetileg hogy csak 1 gyerek...

aztán arra is fény derül, hogy valami értékes dolog nálad marad születésed után és ez kell a maffiózóknak úgyhogy neked is menekülnöd kell, de közben találkozol egy hot lánnyal aki segít neked... de később kiderül hogy besúgó volt a maffiózóknak, de időközben megszeretett és inkább melléd áll, és legyőzitek a gonosz bácsikat és boldogan éltek

2011. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 WhiteLabel ***** válasza:
:DDDD azigen:D
2011. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te vagy a Guy Ritchie? :D
2011. nov. 21. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben mi a sztori?
2011. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!