Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért pont Én? Miért állok...

Miért pont Én? Miért állok neki agyalni ilyene?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha megtetszik egy lány, elhatározom magam hogy odamegyek, DE (most jön a bukfenc) mindíg elkezd kattogni az agyam, hogy miért engem választana, mikor annyi szebb, jobb pasi van nálam :| Ezt hogyan lehetne lekűzdeni. 18f

2014. dec. 21. 10:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ilyenen*
2014. dec. 21. 10:09
 2/11 anonim válasza:
Figyelj,nehagyd,hogy a félelem eluralkodjon rajtad. Gondold át a dolgokat,mit mondanál neki. Vagy ha jóban vagytok,kérdezd meg esetleg valamelyik barátnőjét,vagy egyik haverodat hogy hátha tudna tanácsot adni. Biztos nemharap:) sok sikert!:) 15L
2014. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert nincs elég önbizalmad ahhoz,hogy megszólíts egy lányt. Győzd le magad,törd át a gátjaidat és menni fog minden!

Ehhez csak annyi kell,hogy amikor érzed,hogy kezdődik benned a "görcs" próbálj túllendülni rajta és lépj tovább a lány irányában,hirtelen szólíts meg és büszke leszel magadra,hogy sikerült!:))

2014. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

28/F

Gondolj közben arra is hogy miért ne pont engem választana.

Lehet ő meg pont arra gondol miért jönne ide hozzám hisz annyi jobb nő van.

Bátornak kell lenni, és meglesz a jutalma!

Természetesen nem mindíg, de van elég lehetőség próbálkozni nem?

2014. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok
2014. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne csináljátok már milyen férfiak akartok lenni???

Max kaptok egy kövér nemet, de azzal még mindí jobb együtt élni mint a gondolattal hogy mi lett volna ha odamentem volna és összejön!!!

2014. dec. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű elviselni azt a "kövér nem-et", mint ahogy azt képzeled.
2014. dec. 21. 10:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. Én se vagyok jó pasi egyáltalán, mégis egy gyönyörű barátnőm van, aki pont engem választott! Ha kicsit is intelligens a lány, akkor nem fog lekoppintani semmilyen szöveggel még akkor sem, ha egy lány menne oda hozzá. Sőt ilyenkor nem is arról van szó, hogy milyen pasi vagy, csak szimplán beszélgettek. Ha kedvelni fog, akkor hiába van annyi jó pasi...úgyértem, ha megkedveli a belsődet, az sokkal fontosabb, minthogy a külsőd miatt érdeklődjön irántad.
2014. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért gondolod én még nem kaptam egyet sem abból a szép kövér nemből?

Tudom hogy nehéz fiatalon, azért írom hogy bátorság! idővel könnyebb lesz.

2014. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne azzal menj oda hozzá, hogy most megismerkedem vele, hanem úgy,mintha semmit nem akarnál, csak beszélgess vele egy kicsit.Lehet, ha megszólal, már nem is tetszik. Előbb ismerd meg, és csak utána ajánld fel, hogy szívesen járnál vele, vagy találkoznál vele máskor is. A válaszaiból már fogod tudni, hogy elutasítana-e, vagy sem. Ha úgy gondolod, hogy elutasítana, akkor csak köszönj el, esetleg annyit mondhatsz, hogy örülsz, hogy beszélgethettél vele. Aztán, ha nagyon tetszel neki, biztos mond valamit, hogy szeretne máskor is beszélgetni veled.
2014. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!