Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknál milyen viselkedésb...

A lányoknál milyen viselkedésből lehet leszűrni, ha bejön nekik a pasi de még nem beszéltek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha semmiből nem lehet tudni.
2014. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szóba áll veled. (!!!) Ez már fél siker. Barátságosan viselkedik. Beszélget. Érdeklődő. Nyitott. A szemedbe néz. Mosolyod rád. És társai.

Nekünk eléggé nehéz ezeket a jeleket felismerni. Mert mi nem használjuk ilyen intenzíven őket. De figyelni kell.

F

2014. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha még nem beszélgettetek, akkor semmiből. Valószínűleg gondol rólad valamit, hogy jóképű vagy, vagy kevésbé vagy az. De te se csak azt nézed egy csajnál (jó esetben), hogy bomba teste legyen. Hanem hogy mennyire kedves, intelligens, barátságos... Gondolom ugyanígy van a csajoknál is.
2014. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam bámulni, aki bejön :))
2014. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ojton keres a szemével, állandóan rá pillantgat. Próbál jófejnek tűnni előtted, de van hogy össze súg a barátnőével/barátnőivel. Amúgy jó pár lányra nem az jellemző hogy barátságos veled, hanem ütöget vag, ver de nem úgy hogy lila foltjaid lesznek :D hanem csak haverkodásból vagy ha bunkózol viccelődésből. Ha cs endesebb lányról van szó akkor kerül esetleg. Jópár lány tetőtől talpig rákká változik ha hozzászólsz erősebb pirulónál már az is ha rá nézel. Kábé ennyi, remélem hogy segítettem :)

L

2015. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!