Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj az, ha nem keressük...

Baj az, ha nem keressük egymást mindennap?

Figyelt kérdés

Élőben minden tökéletesen alakul... de facebookon alig váltunk néhány szót naponta, vagy még annyit se, pedig mindketten be vagyunk jelentkezve elég sokat. Néha azért előfordul, hogy órákon át hajnalig chatelünk, de ez ritka. Személyesen viszont nagyon jól elbeszélgetünk, és látszik rajta, hogy oda van értem. A szemeiben, és a tetteiben. :)

20/L


2014. dec. 22. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
En se szeretek mindennap beszelni a bnőmmel. Kell egy kis magany valamint igy nem unjuk meg egymast.
2014. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és akkor? miért lenne baj. Annál jobb. Én nem is akarnám hogy minden nap zaklass[on]anak. Szóval ja. Ez így tök jó.
2014. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell mindig beszélgetni a másikkal, ez ugyanolyan, mint hogy jó barátok sem beszélgetnek naphosszat fb-on élőben mégis nagyon jól kijönnek. Egyébként meg nektek kell érezni, hogy mikor mennyit beszélgettek.
2014. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az lenne a gond ha fordítva lenne.

Szerintem nálatok minden rendben:)

2014. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 To7ka ***** válasza:

A facebook könnyen rámegy a kapcsolatokra! Túl könnyű lenne elérni a másikat, de még sincs mit mondani.. Bajnak nem baj, de ha valamelyikőtöknek igénye van rá, hogy legalább egy jó reggelt, hogy telt a napod, jóéjt, beszélgetések legyenek, abba meg nem pusztul bele senki (pl nekem teljesen természetes volt mindig, hogy pár szót váltunk mindennap, mesélünk egymásnak, stb...), de valahogy meg kell beszélni, hogy most kinek mire van igénye.

(Pl ha azért írtad ki a kérdésed mert a barátodnak vagy neked probléma és nagyon zavarja vmelyikőtök, míg a másiknak természetes..)

2014. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!