Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszerűen nem tudom megérteni...

Egyszerűen nem tudom megérteni a fiukat! Nagyon szep lány vagyok, ez köztudott es mindenki járni akar velem. Többi lent?

Figyelt kérdés
Na itt kezdődik az első probléma.1. talalkozas szuper, mindenki boldog csók megvolt.2. talalkozas utan mar a fiuk többsége csak barát szeretne lenni, pedig mint külsőre es belsore tökéletes vagyok (állítólag) dehogy túl gyors a tempó. Dehát en nem kezdeményezek. Azt csináljuk amit ok akarnak. Szűz is vagyok ugyjogy nem ertem

2014. dec. 23. 12:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy?

A leírtak alapján, nem szeretnélek megsérteni, bocsáss meg, de 2 lehetőség van:


1., idiótákkal randizol

2., valami probléma van a fejben, amivel elrettented őket, de nem veszed észre

2014. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem járni akarnak, csak alkalmit. Nyilván nem vagy rá vevő, és ezt kiszúrják.
2014. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
talán kicsit túl nagyra vagy magaddal, és mégsem vagy olyan nagyon tökéletes, mint amilyennek hiszed magad :)
2014. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Én se szeretnék nagyon szép lányt magam mellé.
2014. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem, mert én normálisabb fiúval találkoztam es nem is igazan ertem. 16eves leszek. Szerintem az zavarhatta meg a srácot hogy nem vagyok vallásos. Mert o nagyon az😜
2014. dec. 23. 12:12
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem vagyok beképzelt. Lehet hogy abból amit írtam ez jön le. De nem! Nekem is csak mondjak tényleg nem vagyok nagyra magammal. Es tudom hogy sok hibám van!
2014. dec. 23. 12:13
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor csunyitsak magamon?
2014. dec. 23. 12:13
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Trend az, hogy a jobb képű srácokat a csajok nagyon elkényeztetik, és az ilyen srácok ma már nem egy barátnőt keresnek, aki korlátozná őket (pl. mellette másik csajjal nem ismerkedhetnének), hanem sok olyan haver csajt akarnak, akikkel néha mindenféle kötöttség nélkül szexelhetnek is.
2014. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagyon szép lányokhoz alapból úgy állok hozzá, hogy nem tetszem nekik, és inkább le sem állok velük beszélgetni. Ha pedig mégis tetszenék, akkor keresem a buktatókat. Hosszútávon nem hiszem, hogy kitartanának mellettem csak a benső értékeim miatt, ezért inkább nem is nagyon szeretnék összejönni velük. Persze kivételek mindig akadnak, biztos vannak nagyon szép, de egyben nagyon intelligens lányok is, viszont az átlag nem ilyen. Nekem mindig az jut róluk először eszembe, hogy biztos van valami kigyúrt, macsó barátjuk, mert az ilyenek mindig az olyanokra buknak, még ha az illető üresfejű is.
2014. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy ha tényleg ilyen "tökéletes vagy" akkor a fiúk azt gondolják, hogy nem elég jók neked.

Amúgy ha kicsit nyitsz szerintem azzal nem lehet baj.

Az pedig hogy nem vagy vallásos a mai világban szerintem nem számít.

18/F

2014. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!