Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony-vékony kisfiús srác...

Alacsony-vékony kisfiús srác vagyok, az gáz, ha megtetszettem egy 10 éves csajnak és járni akar velem?

Figyelt kérdés
Végülis egymáshoz illenén, de ezért már tuti pedomacinak fognak nevezni, szerintetetk mit tegyek? Ha lenne lány, aki idősebb és neki kellenék járnék vele, de valahogy így is csak a 13-14 éveseket érdeklem vagy még őket sem, annyira kisfiús vagyok, hogy még a felnőttek is kisfiúznak meg mindig sokkal fiatalabbnak szoktak nézni. Ez úgy látom nem igzaán jön be a lányoknak, akik mindg nagy darab magas idősebbnek kinéző srácokra buknak, persze jogosan.
2014. okt. 22. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeeeeee I don't believe you!!!!!!! 4444!!!!44356#_fdsfjcgsj
2014. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gáz bizony, nagyon gáz.
2014. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy még valami részinformációt lefelejtettél a kamukérdésedről?
2014. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem muszáj nagydarabnak lenni... hidd el tudok olyat aki magas és gyerekesen néz ki kisfiúsnak.. szőr kell és mély hang és ennyi eléggé imponál meg a férfias viselkedés hogy férfi legyél :) én se vagyok magas 165 cm körül...szóval ennyi :) hány éves vagy?
2014. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért elég rossz érzés, hogy bárki meg tud verni, mert alacsony és vékony vagyok. :/ Gondolom ezért nem vonzódik a legtöbb lány hozzám. Akinek kellenék az meg vagy messze él vagy túl fiatal hozzám. :/
2014. okt. 22. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De édesek lennétek :) Hétvégenként nézhetnétek Kölyökklubot PIZSIBEN, este ihatnátok forró csokit, megvárhatjátok 8 óráig a Minimax végét. Pajzán egy élet :3


Egyébként nem elkeseríteni szeretnélek, de ne hidd, hogy azért tetszel lányoknak, mert alacsony és vékony vagy.

Amúgy hány éves kend?

2014. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hahó!

Direkt kerülöd a választ?!

HÁNY ÉVES VAGY?????

2014. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27:D
2015. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Menj konditerembe
2015. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!