Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak a GYIK-en olyan lányok...

Vannak a GYIK-en olyan lányok akik mernek is találkozni élőben? Vagy mindegyiknek csak a szája jár?

Figyelt kérdés

Ideális partnernek tartom magam, mégis nagyon kevés lány az aki bele mer menni a találkozóba. A többség csak szórakozik, vagy súlyos lelki visszamaradásban szenved, és azért nem mer találkozni.

Ha 18 felett vagy, és eleged van neked is a komolytalan emberekből akkor írj rám, és kölcsönös szimpátia esetén nincs akadálya a találkozónak. :)


2014. dec. 23. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szájuk jár? Én még nem olvastam itt olyant lánytól, hogy innen találkozni akarna valakivel.

A találkozáshoz előbb beszélgetés kell, és ha szimpatikus vagy neki és megbízik benned (ami nem 3 üzenet után van), akkor találkozhat.

2014. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A "tartom magam"= nem vagyok az...
2014. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2# Pedig az vagyok. :)
2014. dec. 23. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Én már találkoztam innnen sráccal, nem eggyel, és nem csak a szám, hanem a kezem is járt. De elég volt most már a netes ismerkedésből.

21/L

2014. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 még csak azért is közlöm nem vagyok sem depis sem dagadt sem fogyi...

bocsi kérdező de még nem vagyok 18.éves :) viszont sok ilyen lány van én is találkoztam már innen egy rendes fiúval és lánnyal is:) sok sikert bár itt nem annyira jó ismerkedni mivel az interneten nem mindenki azt mutatja mint aki valóban és ez belsore is ugyanúgy igaz mint külsőre:)

2014. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!