Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elso randi utan mit kene ereznem?

Elso randi utan mit kene ereznem?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mar kell lenni valamilyen elkepzelesnek? Egyszeruen nem erzek vagy gondolok semmit, jelenleg ugy erzem, nem biztos, hogy szerelmes tudnek lenni, egyutt tudnek lenni vele hosszutavon. Ez mar baj, vagy meg normalis egy randi utan?
2014. dec. 24. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Elso randi utan fel kellene dobodnod. Boldognak kellene lenned!
2014. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pat napja randiztunk. Kifejezett boldogsagot nem ereztem, most sem erzek. Jol ereztem magam vele, aranyosnak, okosnak, tajekozodottnak, kedves embernek es jo beszelgetopartnernek tartom, felelmetesen elrepult vele az ido, ejfelkor azt hittem, meg csak 10 ora. Nagyon udvarias volt velem vegig. Kulsore atlagosnal jobb, nem alfahim, de igenyes, rendezett, jol osszeszedett pasi. Viszont nem erzek semmit, nem is tudom, mit gondoljak, hogyan tovabb. Lehet, abbol adodik, hogy ket teljesen kulonbozo szemelyiseg vagyunk tok mas elkepzelesekkel?
2014. dec. 24. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ha úgy érzed az esetleges következő randin görcsös lennél, akkor még most közöld vele, hogy nem akarod. De szerintem egy próbát még megér. Más nap, más hangulat.
2014. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól érezted magad vele én adnék neki egy esélyt.
2014. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp akarok még egy esélyt adni a dolognak, még egy vagy két randi hátha segítene véglegesen eldönteni, merre menjen ez az egész.
2014. dec. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!