Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet legnagyobb eséllyel...

Hol lehet legnagyobb eséllyel megismerkedni éles eszű, rafinált, intelligens és dekoratív nőkkel?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnek, aki ha kell céljaik elérése érdekében tudják manipulálni környezetükben élőket, nem áll messze tőlük a taktika, akár kisebb stratégáknak is elmennek.. Nem baj ha kétszínűek és számítóak, jó ha fontos nekik a siker (pl. saját karrierjük) és önmaguk megvalósítása, ha kell kíméletlenek, viszont az is nagyon fontos számukra, hogy azért legyen mellettük egy férfi akit maximálisan szerethetnek és akiben teljesen megbízhatnak, viszont nem esnek át a ló túloldalára, nem akarják magukat eltartatni vele..

2014. dec. 25. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
crnlg
2014. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, nekem ez úgy hangzik, mintha te valami háá most ez nem annyira anyuci, de valami nő mellé mennél [akinek te fontos vagy, csak mert] aki amolyan hát itt kb leírva vezér egyéniség.


Határozott meg minden stb..azt ő majd biztonság nyújt, meg szereted téged

2014. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
crnlg-vel egyetértek! :D
2014. dec. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piriiiii ***** válasza:
Fura feltételek...
2014. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
te miért akarsz ilyen nőkkel megismerkedni? ki fognak készíteni.
2014. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Itt mindenki csak kérdéssel tud kérdésre válaszolni?

6-nak: 25 és 30 közötti vagyok

5-nek: mert bejön ez a nőtípus, amennyiben nem rosszindulatú, hanem csak tisztában van képességeivel és ki is tudja használni azt

2-nek: ha "anyuci"-m ilyen lenne mint amilyet leírtam és 25 évvel fiatalabb is, akkor már rég elvettem volna.. de nem ilyen, szval storno.. a véleményed pedig megtarthatnád magadnak, főleg ha távolról sem kapcsolódik ahhoz amit kérdeztem...

2014. dec. 25. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:
A jogászok pont ilyenek; csak nehogy olyan éleseszű és rafinált legyen hogy kiforgat a vagyonodból
2014. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a manipuláció az többnyire öncélú, csakis a saját érdeket szem előtt tartó dolog. Tehát hogy milyen károkat okoz a másiknak, az nem érdekli, mi ez ha nem rosszindulat? Még akkor is, ha nem eleve ez a célja, hanem ez csak egy végtermék. Vagyis eleve a feltevésed érdekes, és nem látok arra esélyt, hogy ilyen embert találj. Mármint aki manipulatív és jóindulatú egyszerre.
2014. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bordélyházban!
2014. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!