Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is az a legjobb,...

Szerintetek is az a legjobb, ha ismeretlenekkel ismerkedik az ember? Tehát a környezetében lévőktől nem akar semmit.

Figyelt kérdés

Néztem hogy nagyon sok ember csak olyat tud elképzelni vagy csak olyan történik vele a legtöbbször, hogy összejön iskolatárssal, munkatárssal. Vagy mondjuk ilyen ismerőse barátjával, barátja ismerősével jön össze, tehát úgy hogy valaki közös emberen keresztül ismerkednek össze.


Viszont szerintem sokkal jobb az, ha két ember úgy jön össze, hogy előtte egyáltalán nem ismerték egymást, csak az ismerkedés elején találkoznak és tetszenek meg egymásnak és nincs semmilyen közös baráti, ismerősi kapocs köztük.


2014. dec. 25. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Aztán lehet, hogy csak 20 év múlva jössz rá, hogy milyen ember is valójában.
2014. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezen én is szoktam gondolkozni. Egyik mellett sem tudnám egyértelműen letenni a voksom. Kíváncsi vagyok az itt születő véleményekre! :D
2014. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!