Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg nehéz a nők egy...

Tényleg nehéz a nők egy jelentős részének ki mondani, ha nem tetszik nekik valaki?

Figyelt kérdés

Többször is volt, hogy akár itt, akár máshol neten, de még élőben is ismerkedtem nővel és amikor arra került a sor, hogy akkor most kép(élőben hogy randi) akkor vagy eltűnt és azt se írta hogy nem tetszel, vagy valami hatalmas kamudumával állt elő, ami vagy sablonos vagy csak nagyon gyenge kitaláció.

Pedig az ember sokkal jobban szereti az őszinteséget.


2014. dec. 24. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem haragudnék egy nem tetszel-ért, de egy ilyen megkerülős, nem őszinte dumáért igen.

Ha nem férek bele valaki ízlésébe, ám legyen. Az elő fordulhat.

2014. dec. 24. 14:42
 2/5 anonim ***** válasza:

vannak néhányan, akik nehezen viselik az elutasítást, és agresszív állatok lesznek

és emiatt a pár ember miatt nem őszinték a többiekkel sem

2014. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ez van, gondolhatnák egy magamfajtáról, ha már beszéltünk 2 mondatot, hogy nem agresszív, annak ellenére sem, hogy nagy darab.(nem magasságra...)
2014. dec. 24. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt veszem észre, hogy inkább eltűnnek, mint hogy bevallják, hogy rondának találnak. Bár én olyan ocsmány vagyok, hogy nekem néha simán a fejemhez vágják. Nem csoda, senki sem feltételezi, hogy lett volna valaha valakim.
2014. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nem csak a nőknél van...pasiknál is meg lehet találni az ilyet..


Soha nem értettem miért nem lehet kimondani azt amit az ember érezz,vagy ahogy gondolja..Miért kell a másikat hülyíteni?

2014. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!