Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme kiírni az életünke...

Van értelme kiírni az életünket blogra?! Mármint kibeszélni a dolgainkat magamról, ha mással nem tudom?!

Figyelt kérdés

Mármint ilyesmire gondolok:


[link]


2014. dec. 26. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Haszna nincs. Értelme talán van. De a gondjaid nem oldja meg. Sajnos!
2014. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ez mintha kicsit kétértelmű válasz lenne :D


haszna nincs - nem is várok ettől barátnőt, de jó terápiás módszer lehet. Vagyis van haszna!


értelme van - nem is várok ettől barátnőt, de jó terápiás módszer lehet. Vagyis van értelme!


A haszna meg az értelme nálam majdnem inkább rokonértelmű szavak, mint ellentétek! :) De te mire gondoltál mikor ezeket külön szavakként ellenkező állásban leírtad?!

2014. dec. 26. 17:31
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom elképzelni hogy valakinek nincsen legalább 1 igaz barátja, akivel meg tudja beszélni a dolgait.
2014. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
nekem is van blogom mégis vannak barátaim. ez az egy amihez konyítok valamennyit, a portálépítés
2014. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ha jól tudsz írni, és van mit mondanod, akkor van. Csak ügyelj rá, hogy ezek a dolgok ne csak téged érdekeljenek.
2014. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát nálam a haszon = eredmény és gondjaim megszűnése. Vagy valam ilyemi. Értelme meg lehet olyna dolgonak is aminek hazsna nincs, csak simán jó.


Ez pont ilyen. Jó érzés blogot írni? Igen. Értelme van.


Hasznod lesz belőle? Nem nagyon legfeljebb annyi hogy "leírtad" de hacsak nem egy elmeszakértő kerül a blogodra aki éppen az éves jótéteményeként segít neked akkor haszna nem lesz ugyanitt leszel 5 év múlva is mint most.


Amúgy magyarban blogot indítani nem olyan jó kevés ember van aki feltántorog 1-1 blogra még a nagyobb magyar blogokon is kevesen vannak (Baaad Moovies pl). Egyedül akkor lehet sok olvasód ha ökörködsz de inkább azt meg ne. Nem kell még egy Dancsó féle főripacs ember.

2014. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen, de ezt régen füzetbe szokták és naplónak hívták.
2014. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Dancsó nem blogol, és vlogol, és azt se igazából saját magáról. Ő csak fikáz, én pedig magamról írnék.
2014. dec. 26. 17:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy később a "jóakaróid" visszaélhetnek azokkal, amiket kiírtál magadból? Egy kicsit színezd ki az írásaid: vegyél el belőle, tegyél hozzá, cifrázd, toldozd-foldozd, hogy ne nagyon tudjanak beazonosítani.
2014. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nincs célom hogy 100x-osan rám találjanak!


2 személyes adatom van, a keresztnevem meg a korom. Máris leszűrtük kb 100.000-re a találati listát :D


Egyébként nehezen azonosítanak, mert az én szemszögemből írom le majd a dolgokat, az pedig annak is nehezen fog feltünni, akiről akár írnék :)


De köszi a tanácsot!

2014. dec. 26. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!