Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme van így a PUA...

Mi értelme van így a PUA terepgyakorlatnak? Elmagyarázná valaki mert nem értem? (lent)

Figyelt kérdés

Egy budapesti szórakozóhelyen alapból legalább 3x annyi pasi van mint csaj. Erre meg Mex PUA oktatásain összecsődül még 30-35 vad idegen pasi és elmennek együtt "terep"-re. De mi a francnak, hogy mégtöbb pali legyen?


Ráadásul még fizessek is egy zsák pénzt az "oktatásért", ami annyiból áll, idézem ... odaérünk a szórakozóhelyre a kantömeggel és annyit mond Mex: "Menjetek!"

Így mi értelme az egésznek?


2014. dec. 13. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
SEMMI. Egy nagy átverés az egész.
2014. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Píííz... Ebben a formában ezért hülyeség a PUA.


De ugyanakkor az igaz, hogyha valaki nem tud csajozni, vagy egyszerűen csak gyáva odamenni ismeretlen lányokhoz ismerkedni, akkor ezen lehet változtatni és meg lehet tanulni azt, hogy hogyan legyen sikeres a nőknél.

2014. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
A PUA csak a lehúzásról szól, egyébként meg hülyeség. A sikeres csajozáshoz két dolog kell: nézz ki jól, illetve legyél gazdag!
2014. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a PUA téma is hasznos, csak a helyén kell kezelni a dolgokat.

Rengeteg ingyenes anyaguk van fent, amikből nagyon sokat lehet tanulni. Én szinte minden ilyet elolvastam/megnéztem, és sokat tanultam belőle, valóban a hasznomra vált. Persze rengeteg olyan dolog akadt bennük, amikkel már csak a személyiségem miatt sem értettem egyet, de legalább ennyi volt, ami tényleg jó. : ) Engem pl. a gyakorlati, a külső része kevésbé fogott meg, inkább az önmagunkra koncentráló rész, a belső fejlesztése tetszett, és vált hasznomra. De lehet van, aki meg pont fordítva van ezzel.

Bevallom, egyszer még fizettem is egy tananyagért, és az is jó volt, nem mondom, hogy teljesen megérte a pénzét, de kidobásnak sem nevezném.

Rajtad áll, de szerintem több forrásból ingyen is megtanulhatod a legfontosabbakat, viszont bizonyára a fizetőseknek (főleg a személyeseknek) is megvan a maguk haszna (pl. egy "képzett" ember szárnyai alatt valamivel talán magabiztosabban mozogsz, mintha tök egyedül lennél ott).

2014. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4:


+1!!!


Pontosan. A magyar PUA is csak egy a sok közül. Nekem például amerikai eredetű, angol nyelvű blogok olvasása és könyvek olvasása segített (amiket ingyen töltöttem le a netről, torrentről) nagyon sokat a csajozásban.


Persze a munka nagy része nem könyvek olvasgatása, hanem gyakorlati tapasztalat szerzése úgy, hogy megszólítasz lányokat. De értitek, ha valakinek semmi fogalma nincs a helyes csajozásról, akkor muszáj valamilyen forrást elkezdenie olvasni (blog, könyv, weboldal, stb.), amiből egyáltalán lesz egy koncepciója arról, hogy nagyjából mit kell csinálni.


Aki szerint pedig pénz és szépség kell a nőknél való sikerekhez, az sajnos nagyon félre van vezetve. Ez a kettő együtt kb. az egyharmadát teszi ki a kellő dolgoknak. Ha ki lehet fejezni mértékben, akkor kb. ilyen arányban kellenek dolgok a csajozáshoz:

60%: csajozási képesség, önbizalom, tudni hogy mi a leghatékonyabb módja eljutni az ágyig minél hamarabb, minél több nővel

30%: kinézet, külső, öltözködés, frizura, izmosság

10%: vagyon

2014. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyit segített neked?


Konkrétan hány nőd volt Jimi előtt és hány nőd volt utána?


Vagy valami kézzel fogható eredményt tudsz mondani, amit az ő segítségével értél el?

2014. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!