Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit Tegyek, Hogyan mondjam...

Maxx456 kérdése:

Mit Tegyek, Hogyan mondjam meg, vagy adjam a tudatára hogy, szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy lány aki nagyon tetszik,tudom hogy már kérdeztem,de most más a szitu.......Hétvégén kimentem a haverokkal a bárba egy kicsit szórakozni,s ott volt az a lány aki nagyon tetszik.Néha szemezgettünk egy ideig elég sokszor megtörtént,amikor az egyik ismerősöm, átkarolta azt a lányt, és közbe a lány engem bámult (kitágult a pupillája) csak nálam az a baj hogy még nem beszéltem vele mit tegyek ilyen helyzetekbe? Egy pár tanács most jól jönne :))
2014. dec. 26. 17:51
 1/2 anonim válasza:
Ha nehézkesen megy a beszélgetés vele, írd meg neki levélbe és csempészt a zsebébe, hogy el tuja olvasni, hogy mit érzel iránta, Jobb tanácsot nem tudok adni. Vagy végy erőt magadon és kettesben beszéld meg vele. Sok sikert.
2014. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, próbálj közeledni hozzá és ne legyél csendes jófiú, mert az nem a legvonzóbb...
2014. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!