Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok! Szerintetek bejon...

30/R kérdése:

Lanyok! Szerintetek bejon valakinek egy olyan ferfi, aki nem iszik, nem dohanyzik, huseges tipus, torodo, odaado es csaladcentrikus?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 21:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én kis kozmetikázás után ilyen vagyok. ( Egyedül az ivás ami kilóg. Havonta 2-3 alkalomszerűen megiszok 2 üveg sört).

36/F

2014. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be. Biztosan van olyan lány/nő, akinek te felelsz meg. Nekem a hűséges, törődő, családcentrikus nő elviekben tökéletes lenne, de azért ez édeskevés az őszinte szeretet kialakulásához. Példának okáért, ha olyan helyesírása lenne, mint neked, akkor én mondhatni egyből pattintanám. Nem biztos. Sok tényezője van ennek. De ez ÉN vagyok, részemről ez egy berögződés. Mindenkinek más kell.

Ne aggódj, nem maradsz egyedül, csak légy őszinte és vállald önmagad.

2014. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy altalaban senki nem hiszi el hogy se cigi, se alkohol, foleg nem azt hogy torodo vagyok. Egy kort irnatok? koszi
2014. dec. 26. 21:30
 14/23 anonim ***** válasza:
Papíron bejön nekik. Aztán amikor ott áll élőben az ilyen férfi, meg a bunkó, kihaénnen, alkoholista, menőgyerek, aki a háta mögött nonstop csalná, gondolkodás nélkül őt fogják választani, mert a te típusod nem elég izgalmas.
2014. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kapásból persze, hogy nem hiszik el, de ahogy én észrevettem, tartós kapcsolat nem is akkor alakul ki, ha megismered a csajt és már össze is jöttök. Időt kell rá adni, hogy megismerjétek egymást. A bizalmat el kell nyerni.
2014. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Egyébként 14-es, akikről ti beszéltek, azok nem a nők, hanem az éretlen, mindenféle komplexussal rendelkező lényeg, akiknek van pár használható lyukuk.

A nő, aki tényleg NŐ, a nagybetűs, az intelligens és felismeri azokat az előnyöket, amikkel a kérdező rendelkezik(ha tényleg ilyen, mint amilyennek vallja magát)

2014. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha a lenne barátnőm, aki a dohányozna, drogozna, és vedel mértéktelen mennyiségben én akkor is szeretném őt megpróbálnám le beszélni ezekről a tevékenységekről de e miatt nem hagynám el hisz nem véletlen jöttem vele össze, nálam nem szokás csak úgy össze jönni hogy legyen pár alkalmi szex "azt szia." de nagyon is zavarna
2014. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen férfiak taszítóak a nők számára. A nők a hibákkal teli férfiakat, rossz fiúkat keresik, akiket majd megválthatnak és angyalkává változtathatnak. Hagyjuk már ezt, hogy a csupa jó, a csupa tökéletes kell a nőnek, egy nagy szart...
2014. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hol a buktató? Mert ez így szépen és jól hangzik, de valóban furcsa, hogy csak a jó tulajdonságok vannak felsorakoztatva. Nem kukacoskodásból írtam, de vegyünk például engem.

Jó tulajdonságaim: szenvedélyes, szeretni tudó, hűséges, alapvetően kedves, sokszor bájosnak mondott, mosolygós, pozitív életfelfogású, gyerekeket szerető, főzni tudó, szőke hosszú hajú, zöld szemű, vékony, egyetemet végzett huszonéves lány vagyok.


Ez így gondolom nem hangzik rosszul...:) de ez csak egy szelet belőlem, vannak olyan tulajdonságaim is, amiktől mások fejvesztve menekülnek.


Íme: káromkodásra való hajlam, cigi, makacsság, lobbanékonyság, olaszos mentalitás, néha túlzott érzékenység, máskor érzéketlenség, leginkább mikor meggondolatlanul bántok meg másokat, előbb beszélek, mint gondolkozom, egyes esetekben hajthatatlan vagyok, az eszem helyett a szívemre hallgatok, emiatt sokszor megszívom, és nehezen tanulok ezekből a helyzetekből. Emberismeretből eléggé hadilábon állok, és sokszor szavazok bizalmat olyanoknak, akiknek nem kéne, és ebbe a hibába újra és újra beleesem. Utálok vasalni, de még ennél is jobban utálok ruhákat hajtogatni és a szekrénybe bepakolgatni őket...(húúúúú!) jaaa, és úgy utálom a halat, annyira nagyon, hogy szerintem az a férfi még nem született meg, akinek halas ételt csinálnék...


Naaaaa, így összességében már nem is hangzik olyan jól ugye? Elképzelhető, hogy neked is vannak olyan tulajdonságaid, a felsorolt jók mellett, amik viszont egyes nőket taszítanak...

Nehéz feladat megtalálni azt a személyt, aki képes elfogadni, és őszintén szeretni bennünket, és akit mi is képesek vagyunk önzetlenül viszont szeretni, de sosem szabad feladni a reményt...:)

2014. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan vagy kedves kérdező, mint amilyennek itt beállítód magad. De hogy mérhetetlen nagy bunkó is, az is biztos...(Ezt onnan tudom, hogy írt privát üzenetet)
2014. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!