Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk: hogyan szólítsam le a...

Fiúk: hogyan szólítsam le a lányt? F/24

Figyelt kérdés

Az utcán pld Debrecenben meglátok egy szép lányt aki megtetszik, fiatal olyan 18 és 20 év közötti lehet.

Leszólítóm és bemutatkozok. és utána le is fagyok...:/


2014. dec. 26. 22:47
 1/3 Linó03 ***** válasza:
Ez így nehéz... Teljesen idegen, vagy tudjuk, hogy hova megy, vagy mit csinál, vagy valahol már láttad?
2014. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első látásra.
2014. dec. 26. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy random odamész vadidegenekhez, nem biztos, hogy lesz értelme. Először meg próbálj vele szemezni, meglátod, hogy nyitott-e egyáltalán az ismerkedésre, és így magadat is megkíméled sok mindentől. Mondjuk ahogy észrevettem, nem sokan nyitottak, eddig kb. egy olyan csajjal futottam össze, aki jött velem szemben a járdán, néztük egymást, picit elmosolyodott, lenézett a betonra, én is máshová néztem, utána rá, ő is rám, és elmentünk egymás mellett, mert nem voltam egyedül. Amúgy viszont kb. ott is mindenki rohan a vakvilágba.
2014. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!