Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap koncerten láttam egy...

>_< kérdése:

Tegnap koncerten láttam egy lányt, pár ismerősöm azt mondta hogy ismeri őt, megkérdeztem a nevét. Hogyan szólítsam meg másnap?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam őt és nagyon tetszett, bíztattak is hogy menjek oda de nem mertem. Megkérdeztem a nevét egy havertól és úgy döntöttem írok neki, de hogyan kezdjem? Próbáltam írni ilyen mondatokat, de nem tudom ezek mennyire jók. Eleve az nem gáz hogy így másnap ráírok? Máskor simán ráírnék valakire de amikor egy lány tetszik, áá, akkor nem merek. Egyáltalán nem is ismerem, de már előre félek hogy beégek előtte.


Szóval kb. ez így milyen? Esetleg bármilyen tanács?

-Szia, milyen volt a koncert?

-Jól érezted magad?

-Neked hogy tetszett XY banda? Ismerted a számaikat?

-Olyan furcsa volt így hogy akikkel én voltam mind ismertek téged, csak én nem. Gondoltam kicsit beszélgethetnénk.



2014. aug. 10. 02:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Mondd meg neki, hogy ismersz engem:)

Tuti siker;)

2014. aug. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak az lenne nagyon fontos hogy egy jó első benyomás legyen az üzenetem, ne legyen belőle egyértelmű hogy tetszik nekem, csak annyi hogy ismerkednék vele.

Ha már egyszer beindul a beszélgetés akkor azt hiszem tudok vele dumálni, de az első az lenne a legfontosabb számomra. Fogalmam sincs hogy őt érdeklem-e, egyáltalán tudomást vett-e rólam.

2014. aug. 10. 02:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen ovis!

Mi lányok, nem működünk ám olyan bonyolultan.(többnyire :))

Szóval: szeretjük ha valaki lényegre törő, kedves és őszinte.


Írj rá, hogy láttad a koncerten, szimpatikusnak találod és szeretnéd megismerni.

2014. aug. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy ti nem vagytok bonyolultak, de én ilyenkor nagyon tudok parázi. Köszi, majd próbálok valami őszintét és lényegre törőt írni :)
2014. aug. 10. 03:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Még vasárnap ráírtam. Hát nem tűnik túl lelkesnek, de legalább ír, nem küldött még el a fenébe. Ha kérdezek válaszol, néha több mondatban is, máskor csak 1-2 szó. Teljesen összezavar, mert néha azt hiszem hogy szívesen beszélget velem, máskor csak annyit látok hogy pár szavas válaszokat ad, nem kérdez csak válaszol, nekem kell folyamatosan fent tartanom a beszélgetést, nem megy olyan gördülékenyen, magától. Ez így normális? Az elején gondolom igen, de nem tudom hogy csak untatom vagy valamennyire érdeklem is.
2014. aug. 12. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia

#3-as vagyok. Mit írtál neki?

Egyébként lehet, hogy csak nem tudja hányadán is áll veled.

személyes talira elhívtad már?

Az jó, ha sokat kérdezel felőle, érdeklődést mutatsz, de ne nagyon húzd sokáig, nehogy esetleg lelki szemetes láda legyél.

2014. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szó szerint nem másolom be, annyi a lényege hogy láttam a koncerten, egy barátomtól kérdeztem meg hogy kicsoda így tudom a nevét, szimpatikusnak találom és néha beszélgethetnénk kicsit.

A lelki szemetesládát hogy érted? Egyenlőre nem beszéltünk sok dologról, magáról a koncertről, meg arról hogy ő mit csinál nyáron. Mi a hobbija, arról kérdeztem jó sokat. Vártam hátha visszakérdez, hogy én mivel töltöm az időm, de nem tette.

2014. aug. 12. 22:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Személyes talira konkrétan még nem hívtam, de láttam fb-n hogy olvas egy könyv sorozatot amit már kiolvastam, és nekem meg is van. Beszéltünk arról, kiderült hogy a következő részt szeretnék megvenni hamarosan a barátnőjével közösen. Így mondtam neki hogy ha tetszik neki akkor nem muszály megvennie a következőt, szívesen kölcsönadnám neki. Így semmi randira hívás, de láthatnám őt, esetleg beszélgethetnénk egy kicsit, fogalmam sincs hogy alakul majd a dolog.
2014. aug. 12. 22:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Na, ez jó! Közben meghívhatod egy fagyira is, vagy valami hidegre, ha meleg van.

A lelki szemetesládát úgy értettem, hogy ha sosem kérdez vissza, akkor átfordulhat a dolog abba, hogy te kérdezel ő meg panaszkodik. Mert, néha illik legalább egy "És Te?"-t benyögni.

2014. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát eddig nem igazán kérdezett felőlem, ilyenkor általában magamtól fejtettem ki néhány dolgot, például feltettem egy kérdést és egyből le is írtam a saját válaszom. pl. "Hogy tetszik neked ez a könyv? Nekem nagyon tetszett, bla bla bla ilyen meg olyan volt....", Szerintem érted mire gondolok. Viszont panaszkodásra sem volt még példa.

Aranyos, rendes lánynak tűnik, csak kicsit írhatna többet, kérdezhetne, mert hosszú távon nehéz szóval tartani :/ Nem tudok olyan mélyen átbeszélni vele egy adott témát ahogy szeretném, így hamar úgy érzem hogy neki már unalmas, váltani kell, csak hát így nem fogom sokáíg bírni témákkal. Vannak még ötleteim de már jópárat ellőttem, most már jó lenne ha kicsit ő is aktívabb lenne.

Bár most eszembe jutott az exem, ott ő kezdeményezett, és 2 percenként jött hogy: "Téma? Mondj valami témát. Na téma?" Ez egy nagyon rossz szokása volt, folyton mondogatta.

Van valami mód arra hogy ezt a "téma?" kérdést szebben tálalva tegyem fel neki? Azt hiszem nincs erre semmilyen mód, én még nem kérhetek tőle olyat hogy ő adja meg a beszélgetés témáját. Azt majd később.

2014. aug. 12. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!