Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a tőlem...

Miért van az, hogy a tőlem 3-5 évvel idősebb nőkkel sokkal könnyebben és kötetlenebbül elbeszélgetek?

Figyelt kérdés

26 éves pasi vagyok.

Ismerkedéskor sokkal hamarabb feloldódok egy 30-32 éves nő társaságában, mint egy hozzám illő 20-25 évessel. Ja, és a legfontosabb: a 30 év körüli nők, akikkel beszélgettem, nagy ívben tesznek az anyagi hátteremre. A fiatalabbak, akikkel próbálkoztam, azok viszont szinte belenéztek a tárcámba. :(


Minden témáról gátlások nélkül tudok beszélgetni az érettebb korosztállyal. Ők sem vonakodnak tőle, ergo nem tartanak tolakodónak. Ismerkedésben is már eléggé elkezdtek érdekelni a tőlem idősebb hölgyek.

Nekem valahogy a velem egykorúak és a fiatalabbak kicsit komolytalannak tűnnek. Szerintem álomvilágban élnek, és úgy vettem észre, hogy a szőke herceget várják fehér lovon.


Szerintetek normális dolog ez? Nem egy velem egykorúval vagy 3-4 évvel fiatalabbal illene kialakítani valamit? Mennyire elfogadott ez szerintetek?



2014. dec. 28. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
sok nő ! mondjuk a nagy részük,30 felett éri el azt a szintet,hogy normális társaságot képvisel.Akivel nem szégyen egyrészt mutatkozni,másrészt,mélyebb beszélgetések is létrejöhetnek.
2014. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érettebbek, ennyi. Nem foglalkoznak már azzal, h lóg-e a cici.. stb. hanem keresnek egy értelmes egyedet akinek a szájába nyomják.
2014. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzol.
2014. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na vajon miért? Ezt egyedül nem tudod megfejteni? Egyébként én is ugyanígy vagyok, csak én a fiúkkal. Korombeliek sohasem jöttek be, mindig csak az idősebbek...
2014. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem normális. Bár nem biztos,hogy mindenki így látja,mert a fiú általában idősebb szokott lenni a lánynál. De ha neked így jobb,ne törődj azzal,hogy ki mit mond. Én egy 18 éves lány vagyok.És nagyjából ,én is ilyen vagyok. Most nem rég ért véget egy komoly kapcsolatom egy 24 éves fiúval,de komolytalannak tartottam őt és céltalannak. Apum munkahelyén 28-35 éves fiúkkal sokkal jobban kijövök. Sokkal komolyabbnak látom őket, és én is hamarabb feloldódok a társaságukban. :)
2014. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő:


Ez eddig oké, mert ti nők vagytok, és eddig is az volt a tendencia, hogy a nő fiatalabb, mint a pasi.


De én valahogy pont fordítva működöm ezek szerint, vagy nem tudom...

Nincs anyakomplexusom, mert a nagyon idősek nem jönnek be. Csak valahogy egy tőlem pár évvel idősebb nő mégis máshogy viszonyul hozzám. Nem tudom leírni, de valahogy azt érzem, hogy a fiatalabb lányok nem vesznek komolyan. :(

2014. dec. 28. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:
hasonlóan vagyok én is a nőkkel, 27 vagyok, és olyan 25-től felfele szoktam találkozni olyanokkal akikkel jól kijövök, ennek ellenére tudok róla hogy tetszem pár fiatalabb lánynak, én a helyedbem örülnék ha valóban ilyen nők vennének körül, vahyis elég lenne egy ilyen is :-)
2014. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!