Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire feszélyezi vagy...

Mennyire feszélyezi vagy furcsa a hallgatóknak, ha egy hozzájuk életkorban nagyon közel álló,2-3 évvel idősebb volt tanáruk ismerkedni próbál velük?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy az ismerkedés nem lenne problémás, ha már nem tanítja az illető, vagy éppenséggel nem is tanította. Hiszen életkorban nincs 5 év sem közöttük. Mit gondoltok erről?

2014. dec. 25. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
megkérdezem anyukámat írt e a Jézuskának levelet
2014. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi probléma, még akkor sem, ha tanította a hallgatót. Két felnőttről van szó, már tanár-diák viszony sincsen köztük, szóval szerintem egyáltalán nem gáz, ha kölcsönös a vonzalom.
2014. dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem semmi probléma nincs ezzel, az egyetem már nem középiskola, itt érett és felnőtt emberek vannak. Csak a tanár ne tanítsa a diákját, az kicsit kellemetlen lenne a számukra, de ha tanította egyszer, de már nem, az nem gond.
2014. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!