Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék ilyen srácot? 17L

Hol találhatnék ilyen srácot? 17L

Figyelt kérdés

Kedves, vicces, szeret mosolyogni, nem arra vágyik feltétlenül hogy a világon minden lányt megkaphasson hanem csak egyet de azt őszintén szeretné és büszke lenne rá

becsületes és megbízható, szeretni való és nyitott vagy ilyen nem létezik???



2014. dec. 28. 23:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, de nem ismerkedek, szóval ne írj. Bocs! :D
2014. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbbjükre azonnal lecsapnak a lányok ezért házasok vagy kapcsolatban élnek.
2014. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Szeretni? Az mit jelent?
2014. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés ilyen létezik. Persze sokakban megvannak ezek a tulajdonságok, de az érzékenyebb férfiakat megalázzák, a nők és a többi férfi is, így az általad felsorolt tulajdonságok közül az első három és a legutolsó eltorzul bennük.
2014. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Igaz, van már kiszemelt lány, mindennél jobban örülök, hogy megismerhettem. Ha gondolod, írhatsz, de csak és kizárólag barátkozás céljából. Vagy ha rossz kedved van vagy ha kellene egy kis segítség! :) 18/f
2014. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy elvárás. Én is ilyen vagyok csak már 24 éves
2014. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Itt olyan kedvesek az emberek hogy megkapod a farkukat privátba;D
2014. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


Rengeteg ilyen fiu-srac-ferfi letezik ezekkel a tulajdonsagokkal,a baj csak az h olyan elbaszott vilagot elunk h ezekkel a tulajdonsagokkal es jellemzokkel megyunk a levesbe. Ezekkel nem erhetunk el semmit sajnos ezt tapasztalatbol mondom neked. Egy baratnom sem dicserte ezeket a jellemzoket/imet. A lanyoknak a szemet nem torodo kihasznalo fiuk jonnek be ez kell nekik. Tisztelet a kivetelnek. En egy ilyen szemelyisegu lanyt keresek meg mindig majd egyszer eljon talan o is en varok...


21/F

21/f

2014. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
nezd meg a LOL cimu filmet, na ott van Kyle, o pont ilyen, ezen az oldalon biztosan nem talalsz ilyet
2014. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Az az egyik kedvenc filmem
2014. dec. 29. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!