Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudnak kommunikálni...

Miért nem tudnak kommunikálni a lányok?

Figyelt kérdés

Oda megyek ismerkedni egyhez, gyakorlatilag a 2 szavas válaszokon kívül nem kapok semmit, egy rendőrségi kihallgatás tartalmasabb. Én pofázok, ő szól pár szót, aztán kész, ennyi, de ha én nem beszélek, akkor ő megnémul. A következő még jobb volt. Gondoltam kezdésképp megkérdeztem van-e citrom a koktéljába, mert ha nincs akkor innék. Erre ő? "Nincs kedvem b*szni". Mondom oké, akkor hagyjuk. A másikkal elkezdtem beszélgetni az állatokról, mert ő valami állatvédő szimpatizáns volt. Dumálok, dumálok, ő meg végig a telefonját nyomkodta, aztán néha kinyögött egy okét, vagy igent.

Ezek csak a tegnapiak, előtte már átéltem nem egy ilyen kommunikációs halottas menetet. Ők sose beszélnek maguktól, nekem kell beszéltetni őket. Miért olyan bonyolult feldobni egy témát és beszélni róla? Eddig valahogy egy nő se tudott folyamatosan beszélni semmiről se, csak úgy, ha én folyamatosan rákérdeztem, hogy mi, hol mennyi, de még úgy is nehezen. Nem hiszem, hogy irritáló lennék, sose nyomulok rá senkire, hogy " dikk mivan csájee??!!", általában kinézem előre, hogy ki az, aki nincs még totál bekészülve, értelmesnek tűnik és hajlandóságot mutat arra, hogy beszélgessek vele. Az se túl sanszos, hogy külsőm miatt akarnak lekoptatni, mert a helyhez méltóan öltözködök általában és a testemmel sincs gond.


2014. dec. 29. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
nem jössz be nekik
2014. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a buta lányok. Síkhülyék. De mit vársz tőlük? Az Éjjel nappal Budapesttől nem lesz szókincsünk.
2014. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Rossz a merítés. Válts taktikát, keresgélj máshol!
2014. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Hat, ha nekem valaki bejon, azzal normalisan tudok beszelni. Szoval vagy ilyen 'intelligens' lanyokat fogtal ki, vagy nem jossz be nekik :/
2014. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Untatod őket, ez van.
2014. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
na ez most pl nem igaz hogy nem tudnak..már csak magamból kiindulva:D rengeteget beszélek:D hozzám ha az utcán oda jön valaki akkor is szívesen beszélgetek vele és mindig van valami téma:) telefon egyébként nem szokott folyton a kezemben lenni inkább könyv de ha valaki olvasás közben jön oda hozzám bárhol akkor megszakitom és arra figyelek aki oda jött hozzám:) szóval ez bunkóság volt azoktól a lányoktól.. szerintem próbálj olyan lanyokhoz oda menni akik alapból olyannak tűnnek hogy szívesen beszélgetnek:) lehet furi de barátnőm meg mások szerint barátságos és kedves kisugarzasom van éppen ezért kedvelnek az emberek:) szóval ezt még akkor gondolom a kisugárzásabol is meg lehet mondani...
2014. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Első, ez is egy opció, nem zavar, ha elküldenek, de akkor már küldjenek el értelmesen, pl. egy "Ne haragudj, de most valahogy nincs kedvem beszélgetni, XY okok miatt, legyen szép estéd" megszólalást értékelnék, de az, hogy hirtelen elnémulnak, nem szólnak semmit és csak néznek maguk elé és várják, hogy elhúzzak szerintem nem vall túlzottan fejlett kommunikációs készségekre. Általában felmérem, hogy mi érdekelheti őket, pl az állatvédős csak kézitáskáján egy WWF-es kitűző volt, szóval állatokról kezdtem beszélgeti vele, tehát számukra ismeretlen, vagy untató dolgokról nem nagyon szoktam szövegelni.
2014. dec. 29. 10:11
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Épelméjű, nem agyhalott lányokat akiknek van szókincse tudod hol találsz? A könyvtárba vagy egy kávézóba maximum. És kérlek titeket vonatkoztassatok el a nagy átlagtól. Nem mind vagyunk teljesen hülyék. Van aki még olvas is és nem csak ilyen oldalakon.
2014. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szarba tenyereltel. Biztos nem vagy unalmas, a kerdes megfogalmazasabol atjon. Ok az egyszeruek, butak, vagy epp annyira bele vannak habarodva valakibe, hogy leszarnak mindenki mast a kornyezetukben. Facebook generacio.

Szerintem mozogj mas korokben, keress kulturalisabb programokat, ahol nem gyoker csajok vannak. Ezt srackent irom neked.

2014. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"A következő még jobb volt. Gondoltam kezdésképp megkérdeztem van-e citrom a koktéljába, mert ha nincs akkor innék. Erre ő? "Nincs kedvem b*szni". Mondom oké, akkor hagyjuk."


Ezen sírtam :'DDDDDDdddddddd

Te nagyon nagy arc vagy, nem értem a nőket.... :'DDDDDdddddddd Eddig se, de most már tényleg.. :DDDD

2014. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!