Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van Győrben olyan...

Szerintetek van Győrben olyan lány aki nem csak tartós, komoly kapcsolatot akar? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A személyiségem miatt nemigazán tudok ismerkedni, nem is menne nekem egy olyan igazi tartós, komoly kapcsolat. Persze megpróbáltam regisztráltam ismerkedős oldalakra de semmi még ott sem, ha rávettem magam, hogy ráírjak valakire nem írt vissza. (nem vagyok ronda, kövér stb... átlagos vagyok). Úgy gondolom reménytelen, na de ebből kiindulva viszont a szex utáni vágyam egyre nagyobb, úgy érzem a maszturbálás már nem elég. Szerintetek van esélyem találni egy olyan lányt aki szintén hasonló cipőben jár? Eddig mindenhol azt láttam tartós komoly kapcsolatot keresnek. Esetleg valaki tanács?

2014. dec. 29. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj fizetős csajhoz.
2014. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igazából én győri vagyok és örülnék neki ha találnék olyan lányt aki normális és hajlandó ismerkedni! Sok színű személyiséggel rendelkezek csak olyan flegmáknak tűnnek vagy nem tudom nem akartam még beszélgetést kezdeményezni velük! De örülnék neki ha lennének olyan lányok akik nem egyből elutasítóak!
2014. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
magasra teszitek a lécet. ha nem a topmodell csajt néznéd ki, hanem lejjebb adnád, akkor talán nem lenne pofára esés. tuti nem ezzel a szöveggel hirdetném magam ha pasi lennék,vágyva arra hogy valaki majd a gyakorin belém szeret.
2014. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!