Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek, mit gondoltok egy...

Hölgyek, mit gondoltok egy olyan férfiról, aki folyton mindig mindennel elégedetlen?

Figyelt kérdés

Félreértés elkerülése érdekében NEM rólam van szó. A közeli-távoli ismerősi körömben mozog az említett férfi, nagyjából 28-29 éves lehet. Külsőre eléggé vékony, barna szem, barna haj, elegáns ruhaviselet, amolyan spanyolos külső.


Eléggé nagyképű srác! Lenézi a nála szegényebb embereket, kritizálja a kevésbé szép nőket, és olyan kijelentéseket tesz, hogy például "az ember gyarló, ki kell használni a hülyéket, le kell húzni a szegényeket" stb. Viselkedésre eléggé fellengzős, laza, link.


Érdekesség, hogy azokat a férfiakat feketíti, akikben "konkurenciát" vél felfedezni. 100%, hogy tuti bekavar az illetőnek valamit, hogy rossz színben tűnjön fel a nők előtt.


Meglepő, vagy sem, akár hiszitek, akár nem, A NŐK TAPADNAK RÁ! És ez nem vicc. Olyan nőkkel veteti magát körül, akik amúgy teljesen normális életfelfogásúak, intelligensek.


Még mielőtt azonnal savazni kezdenétek, nem, nem irigységből írtam ki a kérdést, hanem inkább amiatt, mert folyton mindenhol azt olvasom (legfőképpen a nőktől), hogy az efféle viselkedés a lehető legtaszítóbb egy nő számára, a valóság meg mindig az ellentét mutatja.


Akkor az hogy lehet, hogy normális, intelligens nők számára is vonzó ez a meglehetősen ellenszenves magatartás?


2014. dec. 30. 15:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Hopp, véletlenül megnyomtam a küldés gombot.


Szóval az még lemaradt, hogy folyton mindennel elégedetlen. Megnéz egy filmet, az szerinte szаr. Játszik egy játékkal, végigviszi, az szerinte szаr. Elmegy bulizni, reggelig ott iszik, majd másnap fikázza a bulit, hogy mekkora szаr volt. És mindennel így van. Semmiről és senkiről nincs jó véleménye.

2014. dec. 30. 15:10
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyok csaj, de megint csak ez ugrott be


[link]


A csajok imádják az ilyeneket, még azután is hogy a csávó kihasználja és kidobja őket. Évekig vágyakoznak még utána és egy szavába kerül már röppenek is vissza hozzá!

2014. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Gusztustalan.
2014. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2: Tökéletes hasonlat. :D Röviden-tömören összefoglaltad, hogy milyen ez a srác. Csupán azt nem értem, hogy akkor miért állítja mindenki, legfőképpen a nők azt, hogy az ilyen férfi nekik egy gusztustalan, undorító féreg, holott mint azt a példa is mutatja, teljesen be vannak gerjedve rá.


És ahogy írod is, valóban történt már a sráccal, hogy évekkel ezelőtt egy csajt kihajított, és évekkel később újból összejött vele, de csak pár hétre, majd ismét kidobta a csajt. :D

2014. dec. 30. 15:13
 5/20 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék, illetve kifejtenék, hogy tényleg az a leginkább zavaró, hogy teljesen átlagos, normális, értelmes lányok is a rabjaivá válnak. Szerintem két kezemen nem tudnám összeszámolni most így hirtelen, hogy ha a srác csettintene egyet, hány lány jönne össze vele a közvetlen ismerősi körömből, és akkor nem számoltam bele azokat a nőket, akiket nem is ismerek. Ja, és bőven 20 fölötti, 30-hoz közelítő meglett, érett nőkről van szó.
2014. dec. 30. 15:16
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a normális, intelligens nőknek ez kell, akkor én valószínűleg idióta kis csitri lehetek, de én nem azért vagyok valakivel együtt, mert milyen jól mutat már mellettem, és elvagyok én az árnyékában tudván, hogy csak eszközként tekint rám. Ha valakibe beleszeretek, az azért van, mert boldoggá tesz, és nagyon nem a bunkó, lekezelő stílusával.
2014. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A nők nem azt mondják, hogy nem próbálnának ki az ilyen pasival ezt-azt pár alkalommal, hanem hogy hosszú távra nem kellene nekik, mert oda megbízható férfit keresnek. Egy ilyen pasi meg ugye általában nőről nőre jár. De a nők többsége ettől függetlenül még ágyba bújna vele. A nőket vonzza rövid távon ez a bunkó, flegma stílus. Persze kivételek mindig akadnak.

Én a melóhelyemen van akivel kedves vagyok, van akivel kevésbé. Érdekes, hogy akivel kedves vagyok, akivel eltudnék többet képzelni, őt nem érdeklem. Akivel ilyen nemtörődöm vagyok, vagy épp nem érdekel, azokat alig lehet levakarni, csak úgy tapadnak. Érdekesek a nők reakció néha. :)


28F

2014. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

De rég láttalak errefelé! Mi újság?


A kérdésre válaszolva... illetve nem is, visszakérdeznék: a nők látják/hallják miket művel ez a férfi? Előttük is savazza a konkurenciát/szegényebbeket/kevésbé szép nőket/stb?

2014. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyébként a kiírt kérdés és a leírás két külön téma. Ha csak a kiírt kérdésre akarnék választ adni, elkezdeném latolgatni, mi az oka a férfi viselkedésének. Téged viszont nem ez érdekel. Te az utolsó kérdésre fekteted a hangsúlyt. Meg kell mondanom, ügyesen terelsz. Láss csodát: senki sem a férfi viselkedésének miértjét boncolgatja, hanem hogy azokkal a "csúnya-gonosz" nőkkel már megint mi van. :)
2014. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Költőnő? ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm egy igazi donjózsi. Évek óta v csak meg akar dugni v fel akar szedni, nem tudom. Elég jól szituált a srác, meg ki is van gyúrva. Meg egy régebbi bnőm szerint aki volt vele, hatalmas a farka is. Nálam addig nem jutott el, h a derekamra tegye a kezét.

Hogy miért? Mert nálam is próbálkozott ezzel a flegma stílussal, elpoénkodta h mit akar és nem voltak szimpatikusak az újgazdag haverjai sem (lehet, h ott szedte magára ezt a taszító stílust, nem tudom)...

Ritkán jártunk el együtt bulizni, fent említett okok miatt, de akkor sem láttam, h fürtökben csüngenének rajta a csajok...

Egyetlen egyszer volt, h láttam benne a potenciális férfit. Egyszer összefutottunk egy szórakozóhelyen, s mikor indultam haza, kérte, hadd kísérjen el. Akkor, hazafelé, normális volt. El lehetett vele komolyan beszélgetni dolgokról, értelmesen. De másnap ugyanolyan flegma volt.

Azóta is próbálkozik ha találkozunk, de nálam ez a hajó a stílusa miatt végleg elúszott.

2014. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!