Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek, mit gondoltok egy...

Hölgyek, mit gondoltok egy olyan férfiról, aki folyton mindig mindennel elégedetlen?

Figyelt kérdés

Félreértés elkerülése érdekében NEM rólam van szó. A közeli-távoli ismerősi körömben mozog az említett férfi, nagyjából 28-29 éves lehet. Külsőre eléggé vékony, barna szem, barna haj, elegáns ruhaviselet, amolyan spanyolos külső.


Eléggé nagyképű srác! Lenézi a nála szegényebb embereket, kritizálja a kevésbé szép nőket, és olyan kijelentéseket tesz, hogy például "az ember gyarló, ki kell használni a hülyéket, le kell húzni a szegényeket" stb. Viselkedésre eléggé fellengzős, laza, link.


Érdekesség, hogy azokat a férfiakat feketíti, akikben "konkurenciát" vél felfedezni. 100%, hogy tuti bekavar az illetőnek valamit, hogy rossz színben tűnjön fel a nők előtt.


Meglepő, vagy sem, akár hiszitek, akár nem, A NŐK TAPADNAK RÁ! És ez nem vicc. Olyan nőkkel veteti magát körül, akik amúgy teljesen normális életfelfogásúak, intelligensek.


Még mielőtt azonnal savazni kezdenétek, nem, nem irigységből írtam ki a kérdést, hanem inkább amiatt, mert folyton mindenhol azt olvasom (legfőképpen a nőktől), hogy az efféle viselkedés a lehető legtaszítóbb egy nő számára, a valóság meg mindig az ellentét mutatja.


Akkor az hogy lehet, hogy normális, intelligens nők számára is vonzó ez a meglehetősen ellenszenves magatartás?


2014. dec. 30. 15:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

#10


De ebben az a furcsa, hogy az olyanokat meg akik jó beszélgetőpartnerek azokat általában meg is tartják "barát" szinten a csajok és sosem gondolnak rá komolyabban...


Akkor most mi az igazság? Tökéletes test tökéletes belsővel? (Kár)

2014. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#11 Tényleg nagyon gáz valaki barátja lenni. Hű. Szégyen.
2014. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%

#12


Nem erről van szó.


Magáról a folyamatról, hogyha ilyen vagy CSAK barátaid lehetnek. (Annak sem a legjobbak hanem "csak egy barátjuk")

2014. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#8: Nem tudom, ki vagy, de üdvözletem. :D Kérdésedre a válasz pedig nem hinném, hogy konkrétan látják őt, hogy mit művel, sőt, inkább szereti a szemükben korrektnek mutatni magát. Nyilván ha valakit ócsárol, akkor szépen levezeti annak a nőnek, akit éppen fűz, hogy miért is ócsárolja. Rendkívül jó manipuláló tehetséggel áldotta meg a mindenható. Egyébként önmagát is annak hiszi.


#10: "El lehetett vele komolyan beszélgetni dolgokról, értelmesen. De másnap ugyanolyan flegma volt."


Azaz ha nem flegmázott volna veled a későbbiekben, hanem a normálisabb oldalát mutatja, te is összejöttél volna vele attól függetlenül, hogy mennyire bunkó, tahó, tapló másokkal.

2014. dec. 30. 15:42
 15/20 Költőnő? ***** válasza:

Ezt már sosem tudjuk meg, de nem valószínű. Nem szeretem az ilyen stílust. Ennyi. Nem az anyja vagyok én, h tanítgassam a helyes viselkedésre, arra ott vannak az önjelölt lelki mazochisták. Azóta, ha találkozunk és látom h éppen nem a vezérhangya van nála műsoron, szívesen beszélgetek vele, dehát látom, h a flegma éne; váltok vele egy pár szót és ennyi.

Ezzel csak arra akartam rávilágítani, h pl nekem igenis fontos a stílus is.

2014. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Költőnő? ***** válasza:
*de ha látom
2014. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#14 Akkor a válaszlehetőségek közül ez a legvalószínűbb: nők előtt előveszi a jobbik arcát, plusz manipulatív.
2014. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Költőnő? ***** válasza:
S lám van, akinél mégsem ér célt.
2014. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%
én is ilyen vagyok! vagy is ilyenné váltam elegem volt hogy a nők mindig legyünk barátok szöveggel ráztak le! ha hölgyeim ez kell nektek megkapjátok :D
2014. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Költőnő? ***** válasza:
Hát ha az én példámból ez jött le....
2014. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!