Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintem magasról tesz rám,...

Szerintem magasról tesz rám, szerinte nem. Na és szerintetek?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy fél éve ismerjük egymást ezzel a lánnyal, sajnos párkapcsolat nem alakult ki, mert nagyon ritkán van lehetőségünk találkozunk, a Facebook-on folytatott életnek pedig egyikünk sem a híve.


Azonban van itt valami, ami fölött nem tudok elsiklani. Állítása szerint a kezdetektől fogva szeret engem, viszont ennek soha nem ad hangot. Szerintem pedig ha voltak is valamilyen szerelmi szálak, azok nála már rég nem olyan erősek, mint nálam.

Van úgy, hogy írni akarok neki üzenetet, addig fent van (Fb.: Most aktív), majd mikor elküldöm, és meglátja, hirtelen lelép, és majd egy fél óra múlva ír.

Van olyan is, mikor elküldöm, nem nézi meg (hogy én azt lássam, hogy tényleg nem veszi észre), viszont aktív marad.

Van olyan, hogy már későn nem ír vissza, (Fb. szerint így: 1 perce volt aktív, Most aktív, 2 perce volt aktív, Most aktív , stb.), majd reggel azt mondja, hogy elaludt.

Ő ezt azzal magyarázza, hogy neki mindig be van kapcsolva a mobilnet, és azért jelez így. Meg vagyok győződve arról, hogy ez nem igaz. Ki is próbáltam, a Messenger csak akkor jelez aktívot, ha tényleg AKTÍVOSKODIK az illető, ír valakinek, megnéz üzenetet, vagy hasonló.


Szerintetek mindez minek a jele? Sokszor már magamban keresem a hibát, én nagyon szeretném, ha sűrűbben tudnánk találkozni, és több lenne köztünk, ő is ezt mondja, viszont nagyon nem ezt mutatja. Most akkor hogy is van? Szivat?

Nem értek a lányokhoz...


Köszönöm...



2014. dec. 31. 10:36
 1/5 A kérdező kommentje:
*találkoznunk
2014. dec. 31. 10:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Az még, hogy kijelzi egy perce volt aktív, stb stb. nem jelent semmit. Lehet akkor nem bírta megnézni, vagy csak visszaírni nem bírt akármi lehet. Nálam is van ilyen.


De ja ennyire bízol szerencsétlen lányban akkor nem tudom mit vársz...


Szerintem beszéljétek meg, hogy mi legyen, mert facebook-on kapcsolatot nem akartok folytatni viszont úgy tűnik mindketten többet éreztek.


20L

2014. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
messenger hibája. van úgy hogy engem is online jelez hajnali 2-kor, mikor már 11-kor elmentem aludni, wifit kikapcsoltam mobilnetem meg nincs is..
2014. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
A nettől függetlenül, keres, érdeklődik ? Mond bármit is, ami arra utalna, h a f_rkadat magában akarja tudni ? Személyesen mi a helyzet ?
2014. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem keres, csak ha úgy adódik a helyzet, hogy összetalálkozunk... Akkor is barátnőivel van, nem én vagyok a főszereplő.

Én próbálom megragadni a lehetőségeket, de ehhez 2 ember kell...

2014. dec. 31. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!