Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány osztálytársam,...

Van egy lány osztálytársam, aki egyszer közölte velem. (folytatás is van)?

Figyelt kérdés
, hogy van egy lány az osztályban aki belémszeretett, és mondta, hogy ha akarom, akkor négyszemközt elmondja nekem ki az. Erre én megmondtam neki, hogy itt is elmondhatja (volt ott pár haverom) a barátaim úgysem fecsegik ki. Erre egyböl azt mondta, hogy viccelt, de szerintem zavarban volt, mert nem a töle megszokott módon reagált. Mennyi esélyt láttok arra, hogy azt akarta elmondani, hogy ö maga szeretett belém?
2015. jan. 1. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, jobb lenne ezt vele négyszemköztmegbeszélni, de előtte közöld hogy te a barátja vagy jóban-rosszban, és számíthat rád ilyen ügyekben

amúgy szerintem van esély erre is arra is, én azt mondom meglehet hogy ő belédszeretett

2015. jan. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De jó neked,te meg voltál olyan hülye és elszalasztotad az alkalmat,hogy ő elmondhassa neked az érzelmeit
2015. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!