Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tippek, tanács hogy ne kezdjek...

Tippek, tanács hogy ne kezdjek el gyorsan kötődni emberekhez?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan elkezdek kötődni lányokhoz,akár már 1 beszélgetés után is ha bejön és szimpatikus.Vegyük a tegnapi(mai)szilveszteri bulit,kicsit már ittam,de még nem voltam részeg és oda mentem egy lányhoz beszélgetni tök jót elbeszélgettünk láttam rajta hogy bejövők neki(szerintem,aztán lehet hogy tévedek)hisz kereste is a társaságom adott puszit az arcomra persze közben buliztunk és hát itt jött a tré hogy láttam hogy egy másik sráccal csókolózott és ez nekem szarul esett gec@re,pedig tudom hogy nem kéne mert semmi sincs köztünk,de rohadt gyorsan elkezdek kötődni emberekhez :/ 15F
2015. jan. 1. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudsz mit tenni. Majd egyszer koppansz, mint én, onnantól meg vagy elkezded helyén kezelni a dolgokat vagy olyan leszel, mint én, már senkiben sem bízol, és senkivel sem fogsz kapcsolatot kialakítani.

"I don't want nobody, nobody don't ant me."

2015. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:

Pedig ez elég vacak. Pont mivel nem vagy laza, hanem első látásra szerelmes, ezért kapja meg a másik srác a lányt, és nem Te... Ezt egy idő után illik észrevenni, bár ez a kérdés megírása is jó kezdés. De ha magadba nézel, vagy egy lány szemszögéből elképzeled, hogy hogy reagálna rá, ha valakin látszik h az első látásra szerelmes belé.. Egyértelműen megtudod Te magad is látni a káros hatásait, mint a dohányzás, neked kell erősen rászánnod magad, hogy lassítasz, és lazítasz(!!!).


Ha nagyon nem megy, kötődj több emberhez. Vagy kötődj egy elérhetetlenhez, és közben ismerkedj másokkal. Konkrétan kösd le a kötődésed. Ez meg picit úgy működik, mint amikor panaszkodnak a srácok, hogy kapcsolatban állandóan találnának új nőt, ha egyedül vannak meg nem. Kiegyensúlyoz, tudsz normálisan ismerkedni, nem leszel rajongó, hanem egyenrangú fél. Érdekes maradhatsz. Erőszakold rá magad, mert ez egy fene rossz tulajdonság:/ Hajrá!:)

2015. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen igaza van az első hozzászólónak, viszont nem biztos hogy egy ilyen pofára esés után meg fogod tudni állni hogy változtass.

Van hogy az embernek kell 2-3 is mert egy után nem hiszi el, hogy vele újra megtörténhet és amikor már koppan tényleg egy hatalmasat akkor kezd el bizalmatlanná válni a másik nem iránt és kezd páncélt növeszteni maga köré, hogy ne sérüljön......sajnos :(

2015. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!