Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gamer lányok, ti miyenek...

Gamer lányok, ti miyenek vagytok? 18/F

Figyelt kérdés
Egy felmérést végzek, gamer lányok átlagáról, milyenek, lelkileg, külsőleg, stb.

2015. jan. 1. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
támogató szerepben vagyok állandóan. kulsoleg nagy szarvam van, és egy botom xd képest vagyok silencelni, gyógyítani, csillagokat dobálni a foldre,, ja és banánt dobálni.. tippelj ki vagyok :D
2015. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
soraka
2015. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, nehogy olyan "gamer lányokkal" találkozz, akik szeretnek pucéran console-lal pózolni, de valójában semmit se játszottak még. :D
2015. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

#3


Vagy olyanokkal akik pro warcraftosok (vagy akármi más) de levetkőzve olyanok mint egy szörnyszülött és még a szexben is a "high score" meg az xp gyűjtés a feladat.

2015. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nem rájuk céloztam. :)
2015. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es ha megnyugtat, a warcraft nekem nem ment.. szerettem, de nem ment :´( mindig meghaltam :D
2015. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#kreya kíváncsi vagyok eddig hány privátot kaptál hogy játsszál az itteni srácokkal D:
2015. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szüzek
2015. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6


Én nagyon untam...


Kiadja a küldetést az egyik karakter... Utána negyed óráig rohanás oda ahová éppen kell... Kattkatt121212kattkatt1212kattkatt győzelem, negyed óráig rohanunk vissza, hurrá kaptam ikszpét meg ilyenek.


Aztán ugyanez csak fél órát kell rohanni.

2015. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az mmo-t. Inkább alone-ban nyomom, sima pc-kkel. :D De nem töltöm minden időmet ezzel, 1-2 naponta kb 1 órát.

Lelkileg? Pörgős, aranyos, "kawaii", ahogy mondani szokták

Külsőleg: pöttöm, normál testalkatú de újévi fogadalomként vettem kondibérletet és rohanok kicsit formálódni.


Még esetleg valami? :)

2015. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!