Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idősebb lány csak játszhat velem?

Idősebb lány csak játszhat velem?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves lány, aki meg akart ismerni és fura volt, hogy pont én kellek neki, de persze örültem. Nekem már nagyon tetszik és mikor találkozunk, mindig jól érzem magam és naponta rá gondolok. Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy a lány azt mondta, én csak szexre kellenék neki.

Nem tudom, hogy ha ez igaz, miért pont én? Még nem voltam senkivel. Kezdünk egyre többet együtt lenni és sokat beszélgetünk is, ennek ellenére lehet, hogy csak ki akar használni?

18/F


2015. jan. 1. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ha csak szexre kellenél neki, akkor is mi lenne a bajod??? :D Nő vagy vagy mi a fene? Nekünk nem szokás sírni ha csak szexre kellünk :D
2015. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mert én komolyan gondolom és nem akarom, hogy csak kihasználjon, mert "cuki kisfiú vagyok".
2015. jan. 1. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy komolyan gondolja, akkor összejöttök mindenki boldog. Ha csak szexre kellenél neki de nem mész bele, akkor bánkódni fogtok, te azért mert vele akartál lenni, ő azért mert veled akart dugni. Ha szexre kellesz neki és belemész, akkor ő megkapja amit akart, boldog, te meg dugtál egy jó csajjal, aki nem akar veled lenni, öröm az ürömben hogy legalább megdugtad. Van még egy utolsó eset: olyan jól megdugod hogy változik a véleménye és veled akar maradni. De mindenekelőtt minden férfi társam nevében kérlek, ne dobd el magadtól az esélyt egy jó numerára, bánni fogod idővel. Ha mégis úgy döntesz hogy hagyod a fenébe, küld hozzám!

19/F-1# válaszoló voltam.

2015. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!