Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 15 éves lányom szerelmes...

A 15 éves lányom szerelmes egy színészbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 15 éves lànyom nemrégiben elmondta, hogy szerelmes es 41 éves színészbe. Szinte minden nap làtja, mivel a színhàz mellett jàr haza. Pàrszor megszólította màr, kapott tőle alàíràst és egy beszélgetésre is elhìvta, mert nagyon érdekli a munkàssàga. Sokszor viszont nagyon maga alatt van, és ezt ennek a szerelemnek tulajdonítja. Hogyan tudnék segìteni neki? Vagy csak hagyjam, hogy majd kinövi?

2015. jan. 1. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp se próbáld meg eltiltani tőle mert akkor csak fokoznád az érzelmeit (tiltott gyümölcs),de azért nagyon figyelj oda rá nehogy butaságot tegyen.
2015. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szerelem, csak rajong egy híres színészért.. Nagyon sok fiatal 'szerelmes' hírességekbe.
2015. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt inkább szülő-gyermek kapcsolata kategóriába kellett volna írni, mert itt sok szemtelen gyökér jön oltogatni. :D


mint én:


egy-két szipi-szopi és mindenki jól jár:)

2015. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

apakomplexus? az baj...

majd kiábrándul szerintem.

vagy segítsek neki? na jó viccet félretéve elfog múlni

szerelem pff a fenéket... fellángolásnak hívják a dolgot

17/F

2015. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Butasàg alatt mire gondolsz? Próbàlom vele megértetni, hogy sokkal idősebb tőle de ő nem tàgít.
2015. jan. 1. 18:07
 6/12 anonim ***** válasza:
butaság pl hogy odaadja magát neki abban a reményben hogy úgy majd beleszeret...
2015. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha normális a férfi, akkor semmilyen "butaságba" nem megy bele.
2015. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Énektanàrhoz kezdett jàrni, és színjàtszókörbe. Színművészetire szeretne menni, abban a reményben hogy hàtha jàtszhat vele majd egy színpadon.
2015. jan. 1. 18:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Fognak is játszani,ne aggódj!;D
2015. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor mondhatjuk, hogy ez a "szerelem" (szerintem inkább csak rajongás) felemelő...van célja, jön majd egy hozzá illő tini, beleszeret és elfelejti a pasit :)
2015. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!