Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha korábban egy nő elhúzódott...

Ha korábban egy nő elhúzódott csupán egy apró érintéstől, majd évek múlva kiderült, hogy őrülten szerelmes volt belém, akkor mi a francot kéne gondoljak?

Figyelt kérdés

Szokásos ismerkedés, viccelődések áradata, jó hangulat, közös szemléletmódok, rengeteg együtt töltött idő, külső-belső minden klappol, majd végül az első érintéstől undorodva, fintorogva elhúzta magát. Vettem a lapot, elszontyolodtam, félreértelmezhettem az egész köztünk lévő dolgot, otthon durrogtam magamban néhány napig, hogy hogy lehettem ilyen hülye. Később egyre kevesebbet beszéltünk, majd végül megszakadt közöttünk minden. Évekkel később viszont kiderül, hogy őrülten belém volt esve.


Ugye a nők többsége nem ilyen? Nyugtassatok meg!


2014. dec. 30. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
de a nagy része azt se tudja,hogy mit akar....
2014. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a lány vagy balf**z vagy balf**z.
2014. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány sztorid van még? Komolyan érdekelne egy gyűjtemény.
2014. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tökmin1 neked? Úgy is utálod a nőket. :P
2014. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rühellem a nőket: Cuki vagy! *.* :D


---


Sok nő tényleg olyan balfa_sz, hogy eltaszítja magától azt, akit szeret. Kár. Mind1.

2014. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3: Nocsak-nocsak, a nőgyűlölő pszichopatáról mégiscsak kiderül, hogy nem egy otthonülős típus, aki minduntalan fotelből fikázza a nőket, s még női nemi szervet sem látott soha?
2014. dec. 30. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szerelmes volt beléd?

Honnan derült ez ki?


Mert így ez logikátlan...Olyan, mint amikor a nők próbálják védeni a srácot, hogy biztos dolga volt, pedig már legalább egy hete nem írt vissza...


19/L

2014. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!