Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti érezzétek már ilyet? Mit...

Ti érezzétek már ilyet? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

21N vagyok, és az a problémám, hogy "meguntam" az embereket az életemben. Lehet hogy ez csúnyán hangzik, de egyszerűen ezt érzem. Alapvetően kevés barátom /barátnőm van, de ha Velük vagyok nem érzem jól magam, pedig nagyon szeretem őket. Szinte mindegy hogy milyen programot csinálunk, beszélgetünk, iszogatunk, sétálunk, filmet nézünk, vásárolunk, nem számít milyen körülmények között vagyunk, folyamatosan úgy érzem szabadulni akarok, mert unom. Ugyan ez igaz például a testvéreimre is, pedig nyilván szeretem őket is, és Velük ritkábban is találkozom.

Új emberekre vágyom, amit részben meg is kapok a munkám álltál, de csak nagyon minimálisan mivel a "vendégeimmel" nem szövődik túl mélyre az ismeretség. Másrészt viszont sokat dolgozom, így nem tudom mikor és hogyan ismerkedhetnék új emberekkel?

Mit javasoltok?


2015. jan. 1. 18:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt érzem a zenével kapcsolatban is. Szinte mindig zenét hallgatok, nagyon sokat jelent nekem lelkileg, de egyszerűen unom már a legnagyobb kedvenceimet is, pedig nem korlatozom le magam egy stílushoz vagy néhány előadóhoz.
2015. jan. 1. 18:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán csak úgy érzed, hogy nem halad semerre az életed, és az elégedetlenség, a változásra való igény a téged körbevevő embereken csapódik le. Egy kis környezetváltozás (akár ideglenes), egy új munka, vagy akár csak egy új hobbi, amin keresztül új embereket is megismerhetsz talán segíthetne.
2015. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!