Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veszélyes és szociopata...

Veszélyes és szociopata felhasználók? Ti ismerkedtetek ilyenekkel itt az oldalon? Mennyire veszélyesek? Hogyan zaklatnak?

Figyelt kérdés

a múltkor rám írt egy informatikus, (többet nem írok róla itt nyilvánosan, mert nem akarok bajt ebből)


elkezdtünk levelezni, és elég hamar e-mailcím csere is történt, jól adta elő magát, jól szövegelt, nagyon megkedveltette magát velem, szal jött a szimpátia, de ez mindössze 1 nap alatt


facebook jött ezután, bejelöltük egymást, chat-eltünk:

nagyon ragaszkodott egy találkozáshoz, ki akarta csikarni belőle, hogy találkozzak vele 1 nap után, de képet nem is küldött magáról, mert azt mondta, hogy személyesen jobb ha akkor látom őt

semmi személyes infót nem akart magáról megadni

az arcát sem láttam, mert sehol nem volt kép róla a fb-on


és ezért kiderült számomra, hogy ő nem teljesen az, amit én akarok, nem bíztam benne, ezért írtam neki, hogy hagyjuk egymást (a megismerkedés után másfél nappal! (= 36 órával !!!!)


erre ő fel lett háborodva, hogy mit képzelek, és hogy átvágtam őt, olyanokat írt, hogy mélyen megbántottam, az érzelmeit sértettem meg amiket ő táplál irántam, meg ilyenek

és kiforgatta a szavaimat, hogy én ezt meg azt ígértem neki, és hogy egy hazug vagyok


pedig én nem ígértem neki semmit! hiszen csak ismerkedtünk a fb chat-en és ráadásul 1,5 napja ismertük egymást


közben megszakítottam a fb ismeretséget is (nem lett az ismerősöm) erre teljesen kiakadt és bosszúval fenyegetőzött és elhordott mindennek aminek csak lehet


DE most utólag látom, hogy milyen jól tettem, hogy hagytam őt, mert valóban veszélyes ember


mert!! két nappal később, azaz a mai napon, képzeljétek, el, hogy nem tudok belépni a facebook fiokomba

szerintem ő csinált valamit, feltörte vagy vmi ilyesmit tett vagy talán bejelentett

és emellett jött egy e-mailem is ami a spam-be ment de mivel freemailes vagyok kijelezte ilyen piros tűzzel (gondom a freemailesek tudják miről van szó) hogy vírusos az e-mail



VOLT VALAKI HASONLÓ HELYZETBEN??



#ismerkedés #szociopata #veszélyes felhasználó
2015. jan. 1. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fb-on nem láttál képet róla? Már itt sántìt a dolog.
2015. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vannak itt biza közveszélyes alakok!
2015. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jaja, vigyázni kell az élettelen informatikusokkal
2015. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
csak olyan kép volt róla ahol nem látszik az arca
2015. jan. 1. 22:24
 5/17 anonim ***** válasza:
érdekes.. az a gond, hogy itt bárki lehet szociopata :D Máskor jobb ha nem adsz meg semmi adatot elore.. én is így szoktam. Csak azokkal szoktam ún. mélyíteni a kapcsolatot, akikkel min. fél hónapja levelezek.
2015. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

és mi lett volna ha találkozok vele??


te jó ég!


lehet h nem is élnék már!

2015. jan. 1. 22:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Ettől még nem biztos, hogy szociopata, de biztos mélyen érintette a kudarc. Gondolom beleélte magát, nem jött össze, most odavan.
2015. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#6


Azért nem kell túldramatizálni. Előkapna egy Mac-10est az utcán és lelőne csak mert csak? Vagy hogy képzeled?

2015. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 opened paradise ***** válasza:

Ez még nem veszélyes.

Hidd el,hogy sokkal durvábbak is vannak,a lányok között is.

2015. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na pont ez az, ettől vannak sokkal durvább dolgok is itt.
2015. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!