Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veszélyes és szociopata...

Veszélyes és szociopata felhasználók? Ti ismerkedtetek ilyenekkel itt az oldalon? Mennyire veszélyesek? Hogyan zaklatnak?

Figyelt kérdés

a múltkor rám írt egy informatikus, (többet nem írok róla itt nyilvánosan, mert nem akarok bajt ebből)


elkezdtünk levelezni, és elég hamar e-mailcím csere is történt, jól adta elő magát, jól szövegelt, nagyon megkedveltette magát velem, szal jött a szimpátia, de ez mindössze 1 nap alatt


facebook jött ezután, bejelöltük egymást, chat-eltünk:

nagyon ragaszkodott egy találkozáshoz, ki akarta csikarni belőle, hogy találkozzak vele 1 nap után, de képet nem is küldött magáról, mert azt mondta, hogy személyesen jobb ha akkor látom őt

semmi személyes infót nem akart magáról megadni

az arcát sem láttam, mert sehol nem volt kép róla a fb-on


és ezért kiderült számomra, hogy ő nem teljesen az, amit én akarok, nem bíztam benne, ezért írtam neki, hogy hagyjuk egymást (a megismerkedés után másfél nappal! (= 36 órával !!!!)


erre ő fel lett háborodva, hogy mit képzelek, és hogy átvágtam őt, olyanokat írt, hogy mélyen megbántottam, az érzelmeit sértettem meg amiket ő táplál irántam, meg ilyenek

és kiforgatta a szavaimat, hogy én ezt meg azt ígértem neki, és hogy egy hazug vagyok


pedig én nem ígértem neki semmit! hiszen csak ismerkedtünk a fb chat-en és ráadásul 1,5 napja ismertük egymást


közben megszakítottam a fb ismeretséget is (nem lett az ismerősöm) erre teljesen kiakadt és bosszúval fenyegetőzött és elhordott mindennek aminek csak lehet


DE most utólag látom, hogy milyen jól tettem, hogy hagytam őt, mert valóban veszélyes ember


mert!! két nappal később, azaz a mai napon, képzeljétek, el, hogy nem tudok belépni a facebook fiokomba

szerintem ő csinált valamit, feltörte vagy vmi ilyesmit tett vagy talán bejelentett

és emellett jött egy e-mailem is ami a spam-be ment de mivel freemailes vagyok kijelezte ilyen piros tűzzel (gondom a freemailesek tudják miről van szó) hogy vírusos az e-mail



VOLT VALAKI HASONLÓ HELYZETBEN??



#ismerkedés #szociopata #veszélyes felhasználó
2015. jan. 1. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az esti G*g*l meg Fl*r* posztok durvábbak, mint ez az izé.
2015. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, én pl ezért nem is veszek fel fb-n bárkit, csak jó ismerősnek, barátnak, családtagnak. Ugyanez igaz viberre is.
2015. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én egy pszichopata csajjal futottam itt össze. Pár levél után felvettük egymást fb-ra, néha ott beszélgettünk. Tök messze laktunk egymástól, de kezdett volna baráti lenni a viszonyunk. Egyik alkalommal kértem tőle egy pici segítséget (egy mondatot kellett volna lefordítania idegenből), erre kiakadva írt rám, hogy milyen bunkó vagyok, mert ő beteg (honnan tudhattam volna?), és lerohanom őt ilyennel, plusz mi az, hogy én más lányokat ajnározok neki, holott közel kerültünk egymáshoz (?), és le is tiltott, mert nem tudtam neki válaszolni. Se köpni, se nyelni nem tudtam hirtelen, meg is ijedtem, hogy ilyen embert ismerhettem meg.
2015. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Fú, az kemény. Én mondjuk nem adnék meg 1 nap után FB profilt, igaz nekem nincs is.

Mi találkoztunk innen egy lánnyal, kép nélkül, eddig nem késelt meg. Igaz, a vezetéknevét a 3. randi után sem tudom, na meg 2 hónapig leveleztünk a találka előtt. :) Mindenesetre eddig jól alakulnak a dolgok. Úgy látszik, mi talán szerencsések vagyunk. Majd idővel kiderül.

2015. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
ez durva? na hagyjuk már... ismernéd a volt exemet:) utcára se mernél kimenni ! PEDIG CSAJ!
2015. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

nem volt elég óvatos ő, aki zaklatott miután ismerkedtünk és megtaláltam a neten mert sokmindent árult el magáról akarata ellenére és lebukott (hosszú sztori) (és sok kutakodás eredménye)


most írtam neki, h soha ne merjen zaklatni, be is fenyítettem


erre ő rendőrséggel fenyegetett meg, h én fenyegettem meg


vélemények??

2015. jan. 4. 12:53
 17/17 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént már ilyen, csak talán még durvább volt ennél is:S
2015. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!